Изготовление металлических ограждений на заказ

Ряд переваг які вигідно відрізняють нашу компанію по изготовлению изделий из металла. Сьогодні покупець віддає перевагу придбати вже готову металоконструкцію, огорожі або поручні не потребують особливих навичок в монтажі, але якщо у вас індивідуальний проект, або ви обмежені в розмірах сходи, то вам необхідні перила за індивідуальним замовленням. Ми створимо проект по вашим розмірам, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр квартири і офісу. Вартість погонного метра перил з нержавіючої сталі трохи вище стандартного набору який можна придбати на будівельному ринку.

ограждения из металла на заказ

Переваги перил з нержавіючої сталі
Тривалий термін служби металоконструкцій від 50 років.
Грамотно підібрана марка стали забезпечує максимальну стійкість в експлуатації для будь-якої погоди і середовища.

Нержавіюча сталь зарекомендувала себе як матеріал стійкий до впливів навколишнього середовища, вона не втрачає свій блиск і бездоганний зовнішній вигляд протягом тривалого терміну експлуатації.

Тому огорожі з нержавійки прослужать вам необмежений час.

Не вимагають спеціального обслуговування, а якщо бути точніше то взагалі практично не вимагають обслуговування. Перила не треба фарбувати, не треба полірувати або реставрувати, єдиний вихід це періодично мити від пилу і забруднень

перила из нержавейки под заказ

Висока міцність поверхні
Огородження складно пошкодити, метал міцніше дерева, скла та інших матеріалів які використовують для сходових огороджень. Метал стійкий до подряпин і стирання, витримує більшу вагу і експлуатаційні навантаження.
Презентабельний зовнішній вигляд
Поручні з нержавіючої сталі стильні, мають презентабельний зовнішній вигляд, легко вписуються в сучасну архітектуру, і чудово підходять майже до будь-якого дизайну і стилю.
Недорогі перила сходові огородження
Ціна складається виходячи з різних факторів, так базові перила для сходів коштуватимуть дешевше ніж вдосконалені моделі. Вартість огорож з нержавіючої сталі укладається в діапазон від 3000 до 5000 руб. за погонний метр, якщо порівнювати з перилами з натурального дерева, то це суттєва економія, обходиться в 4 рази дешевше.
Можливість установки всередині і поза приміщеннями
Високі експлуатаційні характеристики дозволяють монтувати перила всередині приміщень, а також зовні, наприклад для огорож балкона і терас.
Нержавіюча сталь ідеальний матеріал для огорож і сходів в басейн.
Перила встановлені нашими майстрами відрізняються високою якістю і довговічністю, а ціни на поручні і поручні порадують вас співвідношення ціни і якості!

Ви можете замовити у нас не тільки недорогі перила і поручні з нержавіючої сталі, наша компанія виготовляє будь-які металоконструкції з нержавійки.