Деревянные подоконники на заказ в Виннице

Изготовление деревянных подоконников оптом и в розницу   (096)482-61-04 

 Мы производим изготовление  высококачественных подоконников из массива дерева и столешницы в Виннице в течении 6-10 дней. Любой цвет подоконников, влагостойкие, прочные и надежные.

Продажа деревянных подоконников в Виннице

Продажа подоконников в Виннице Производство подокоников из массива в Виннице

 Свое производство! Услуги доставки и установки. Скидки оптовым заказчикам. В связи с стремительным изменеием цен на материалы, стоимость уточняйне у сотрудников по телефону.

Заказчик может выбрать любой цвет подоконника, покрытие и форму подоконников.

Пзготовление деревянных подоконников  и мебельных щитов на заказ в  Виннице

Продажа подоконников в Виннице

Продажа подоконников в Виннице

Продажа подоконников в Виннице

Установка подоконников Виннице

Производитель подоконников в Виннице

Подоконники из массива дерева Виннице


Виробництво дерев'яних підвіконь в Виннице

Подоконники из массива дерева на заказ Виннице

Подоконники из массива дерева Виннице

кпить подоконники дерева Виннице

Виробництво дерев'яних підвіконь Виннице Виробництво дерев'яних підвіконь Украина

Підвіконня на замовлення в Виннице

купити підвіконня з дерева в Виннице

замовити дерев'яні підвіконня  в Виннице ціни

фотографії підвіконь в Виннице

виготовлення дубових підвіконь в Виннице

изготовитель мебельных щитов Виннице

виробник підвіконь з масиву дуба в Виннице

виробник підвіконь з масиву дерева Виннице

Деревянные подоконники на заказ

виробник підвіконь з масиву дерева в Виннице

Подоконники Черкасы

Деревянные подоконники на заказ  в Виннице

Продажа подоконников из дерева в Виннице

Дерево - це натуральний матеріал, який володіє масою позитивних якостей: легко обробляти, має гарну структуру. Приємний на дотик матеріал, що володіє характерним деревним ароматом, який діє на людину заспокійливо і розслабляючи. Підвіконня прийнято виготовляти з декількох порід дерева: сосна, модрина, ялина, ясен і дуб. Два останніх представника вважаються найдорожчими з усіх, інші, природно, є недорогими, але при цьому практичними.

Для виготовлення нашого підвіконня був обраний масив модрини. Головними перевагами цієї породи є: твердість, міцність, ударостійкість, антисептичний склад дерева, деревина не піддається впливу погодних умов, гниття і комах.

Формы торца подоконников


  Такі вироби, як підвіконня на замовлення зазвичай виготовляються з меблевих щитів, зрощених або цілісно ламельним. Звичайно, за якістю краще використовувати цілісно ламельні щити, але вони досить дорогі і не скрізь є в наявності, тому ми використовували зрощений щит.

Щит наші майстри розпилювали і переклеювали так, як потрібно було для даної конструкції. Після того, як щит добре проклеюється, його поверхня відшліфовувалася і підвіконня переходив на наступний етап - фарбування.

  Існує кілька видів покриття: фарбування емаллю, тонування, лак і масло. Емаль для даного випадку, напевно, не зовсім доречна так, як не навіщо закривати красивий малюнок дерева. Тонування - дозволяє перетворювати одне дерево в інше. Лак - додає поверхні глянцевость, зберігаючи натуральний колір дерева. Масло - дозволяє злегка тонувати дерево, при цьому не закупорюючи його, залишаючи натуральним. В даному випадку ми використовували покриття маслом.

  Наступний етап після фарбування - упаковка і монтаж. Після того, як наші майстри доставили виріб на місце монтажу, з'явилися ті самі особливості, про які ми згадували на початку. Балкон, на якому повинен був монтуватися підвіконня, виявився незвичайної трапецієподібної форми. Майстри розпилювали і підганяли підвіконня на місці, отмеряя кожен міліметр, грамотно стикуючи деталі між собою. Підвіконня кріпився до плиткової поверхні за допомогою рідких цвяхів. Після висихання підвіконня міцно тримався на підставі.

Текстура дерева, покрита маслом, красиво переливалася під променями сонця, створюючи на балконі приємну, навіть трішки казкову, атмосферу.