З якого матеріалу зробити підвіконня

Виготовлення дерев'яних підвіконь оптом та в роздріб.   (096)482-61-04 

Підвіконня є конструкціями, термін служби яких вибирається не менше періоду експлуатації вікна. Функціонально завершують віконні конструкції, вносячи певні елементи дизайну. Купити підвіконня пропонується з дерева, пластику, каміння, ламінованої ДСП, композитних матеріалів. 

Підвіконня пластикові

матеріали для підвіконь
Пластикові підвіконня

Усередині порожнисті, пластикові підвіконня мають кілька ребер жорсткості, розміщених у діагональному та вертикальному напрямках. Захисним шаром є фольга з меламіну або полівінілхлоридна плівка. Пропонуються 2 моделі кінцевої частини. Значний діапазон кольорів, подібність до натуральних матеріалів. Довжина виробів вбирається у 300 див, ширина 65 див, а товщина 2 див.

Підвіконня з натуральної деревини

Підвіконня з натуральної деревини

Виробляють клеєні, фрезеровані або шпунтовані заготовки із сировини із залишковою вологістю до 10%. За бажанням можна зробити фігурне підвіконня.

Відсутність бажаної стійкості до змінного температурно-вологісного режиму приміщення вимагає наявності захисних покриттів у вигляді лаку, масла або воску. Лінійні параметри L х B х H відповідають  250 х 16 х 4 см. Замовити підвіконня вдасться в індивідуальному та класичному виконанні

.

Підвіконня з каменю штучного

Підвіконня з мармуру

Для виготовлення застосовують шматки битого природного каменю, перетвореного на фракційний заповнювач, сполучну полімерну смолу та фарбувальні компоненти. З метою збільшення показників міцності, кольори до складу вводять подрібнений кварц.

Матеріал вимагає дбайливої доставки. Щоб уникнути появи тріщин через неакуратне поводження, вироби виробляють товщиною понад 2 см. Довжина вибирається до 300 см, ширина – до 120 см.

Агломармур для підвіконь

з якого матеріалу роблять підвіконня
Агломармур для підвіконь

Сировиною обраний склад, що складається з доломітового борошна, полімерного сполучного та пігментної маси. Ударо- та хімічно стійкі вироби мають усередині зернисту, а зверху гладку поверхню (зовні покриваються шаром смоли), можуть бути полірованими та матовими. Довжина підвіконня сягає 400 див, ширина – 80 див, а товщина 2 див.

Кам'яні підвіконня з натуральних порід

Підвіконня з натурального каменю

Підкреслення своєрідної текстури матеріали виконується за допомогою шліфування, полірування. Відносну однорідність малюнку подарує граніт, незвичайну контурність внесе мармур, яскравий відблиск сформує травертин. Гідроабразивна обробка, що проводиться під тиском, сприяє отриманню об'ємної конфігурації продукції з гарним заокругленням.

Композит для підвіконь

Композит для підвіконь

Матеріал виготовлений з гідроксиду алюмінію, скріпленого смолою, та колірного компонента. Серцевиною виробів є ДСП або МДФ-плити, якими розподіляється вищевказаний склад. Відсутність пір, низька механічна міцність і висока зносостійкість. Добре імітують натуральне каміння, у лінійці представлено до 90 відтінків матеріалу. Потребують делікатного догляду. Довжина виробів сягає 360 див, ширина – 80 див, а товщина – 5 див.

ДСП-підвіконня

Найчастіше обклеюються ламінатом або покриваються з метою подальшого температурного пресування. Декоративна частина дуже різноманітна: від однотонного кольору до якісної імітації структури натуральних матеріалів. Зовнішня частина робиться в глянці або напівглянці, поперечний розріз нагадує літеру L, що змінила розташування. Відрізняється великою довжиною (до 600см), шириною до 80см і товщиною до 2.8 см.

Підвіконня з керамічної плитки

рекомендований підвіконня з дсп
Підвіконня з плитки

Оздоблення вибирається із матеріалу для підлоги, стін, клінкеру або керамограніту. Укладається на похилий підвіконня (ухил формується від вікна до приміщення). Посилення бетоном застосовується для продукції, що виходить за поверхню стін

Підвіконня з дерева, мармуру, ДСП на замовлення

підвіконня з мармуру

підвіконня з мармуру у Києві

підвіконня зі штучного каменю на замовлення Київ

варіанти підвіконь Ірпінь

варіанти підвіконь ЦІНИ

варіанти підвіконь недорого