Виготовлення виробів з металу у Києві

Продукція з металу нержавіючої сталі

У нас ви можете замовити:

  • Декор із металу
  • Металеві полиці підлогові та навісні;
  • Металеві основи для столів;
  • Сходи та перила з металу;
  • Стелажі із металу;
  • Торгове обладнання;
  • Металеві ліжка;
  • Ковані елементи для меблів.

Чорний метал, листова сталь - це дітища, народжені в єднанні руди та вогню. Пізніше вони перетворюються на корисні вироби. Метал використовується у дизайнерських проектах: арт-деко, бархаузі, бруталізмі, індастріалі, лофті, стімпанці, футуризмі, хай-теці. Він потрібний в індустріальній, дорожній, розважальній сфері. (Виготовлення металевих меблів)

Вироби з металу на замовлення Фото

Виготовлення виробів з металу в Києві металоконструкції на замовлення
Виготовлення металоконструкцій Київ декор з металу на замовлення у Києві

Продукція із металу Одеса

Продукція з металу Печерськ

Продукція із металу від виробника

Вироби з металу для дому

Виготовлення деталей з металу на замовлення

Виготовлення виробів із металу Київ

Виготовлення виробів із металу Буча

Виготовлення виробів із металу

Виготовлення металевих виробів на замовлення

Київ оцінив красу металу, прикрашаючи ліхтарями та лавками парки, створюючи незвичайні скульптури та фонтани. Міські мешканці замовляють металеві гаражі, сходи, ворота, огорожі, елітні рами під картини.

Особливість металу – у великій кількості запропонованих методів обробки та можливості надавати виробам оригінальної форми. Захисне оброблення відкриває можливості для використання матеріалу в умовах підвищеної вологості.

Що можна зробити з металом на замовлення

- Обробка металу тиском (волочіння) дозволяє придбати виробу потрібні розміри. Цим методом отримують усім відомий дріт.

- Профілювання – виготовлення, пов'язане з пресуванням, формуванням та вирівнюванням товщини металу. Така продукція дуже потрібна під час будівництва будівель.

- Прокат – отримання плоскої (листової) чи сферичної (трубної) конфігурації.

- Кування – удари по розжареному металу дозволяють надати заготівлі бажаної форми.

Вироби виготовляють для промислового, побутового використання, дизайнерські варіанти служать для прикраси. Асортимент буває невеликого розміру (термічні ємності, ґрати на вікна, торгові візки) та великий (ферми, колони, балки, в'язі).

Вироби із металу на замовлення. Виробництво

Замовити металеві вироби у Києві

Виготовлення номера на квартиру складається із 8 технологічних операцій. Уявіть, скільки необхідно всього, щоб зробити, наприклад, бойлер, торгові стелажі? Не завжди вдається знайти та купити продукцію з металу, яка влаштовує. А коли потрібні нестандартні розміри або художня майстерність, це можливо лише при індивідуальному виготовленні на замовлення. (Ворота з металу на замовлення)

Нам знайомі всі технології роботи з металом та варіанти його антикорозійної обробки. Маючи власні заводські лінії та велику лінійку верстатів, завжди швидко та професійно виробляємо потрібну продукцію.

Виготовлення виробів із металу на замовлення

Бажаєте замовити із металу спортивне обладнання? Намагалися купити металеву браму, але все не те? Потрібні певних параметрів металеві ємності на замовлення, двері, обладнання для паркування, асортимент з труб? Телефонуйте за вказаними телефонами до компанії MebelArt, щоб з випадкового клієнта стати постійним замовником. Виготовимо металеві вироби на замовлення за ескізами, фото чи наданими кресленнями, розробимо та доведемо до готовності майбутню продукцію «з нуля».