Як відреставрувати підвіконня

Виготовлення дерев'яних підвіконь оптом та в роздріб.   (096)482-61-04 

Реставрації підлягають дерев'яні підвіконня, які не втратили своєї здатності, але мають значні дефекти.

Відмовившись від демонтажу та заміни новими аналогами, ви зберігаєте кошти, виключаєте пиловий зміг і можете досить швидко після відновлення надати столярці сучасного вигляду. (Підвіконня оптом)

інструкція як реставрують підвіконня

Покрокова інструкція з відновлення дерев'яного підвіконня

1. Видаляється фінішне покриття з фарби, лаку, шпаклювального матеріалу. Знадобляться ручні шпателі та будівельний фен для розігріву поверхонь.

Як відреставрувати підвіконня

Знімаються усі шари до деревини. Це робиться з метою отримання чорнової основи під подальше зовнішнє оздоблення. Крім того, вдається перевірити, чи волога не потрапила всередину віконного виробу, адже це небезпечно появою грибка. Ділянки, уражені дерев'яним жучком і гниллю, видаляються: знадобиться для цього стамеска.

2. Нівелювання поверхні. Всі перераховані вище ремонтні операції призведуть до формування нерівностей на підвіконні. Усуваються наждачним папером та шліфувальною машиною.

як відреставрувати підвіконня

3. Просочення та вирівнювання. Знепилене підвіконня обробляється рідкою ґрунтовкою. Її роль зводиться до формування якісного адгезійного шару з наступними матеріалами, а також економії будматеріалів.

Щоб зробити поверхню рівною, вибирається шпаклівка. Хороші експлуатаційні показники акрилового складу. Спочатку всі стики, тріщини зашпаровуються гумовим шпателем, потім можна скористатися металевим.

як відреставрувати підвіконня з дерева

4. Остаточне вирівнювання. Фінішне шліфування забере всі геометричні рельєфи, наблизивши рівень поверхні до бажаного. Після видалення великого сміття залишаються дрібні порошинки, які знову зв'язуються ґрунтовкою.

як відреставрувати підвіконня з дуба

5. Декор. Готову поверхню необхідно захистити. Це робиться за допомогою фарби, лаку. За бажання можна деревину розмалювати, а потім нанести лак, обкласти плиткою.

Виробник дерев'яних підвіконь

підвіконня з масиву дерева на замовлення

підвіконня з масиву дерева на замовлення

Реставрація дерев'яних підвіконь