Деревянные подоконники на заказ в Одессе

Изготовление деревянных подоконников оптом и в розницу   (096)482-61-04 

Мы производим изготовление и продажу качественные деревянные подоконники и столешницыв ОДЕССЕ в любом объеме в течении 3-5 дней.   Свое производство! Услуги доставки и установки. Скидки оптовым заказчикам.

Оптовая продажа подоконников из массива дерева в Одессе

Продажа подоконников в Одессе Производство подокоников из массива  в Одессе

Деревянные подоконники мебельные щиты на заказ в Одессе

установка подоконников в Одессе

подоконники и мебельные щиты потом из дерева в Одессе

купить деревянный мебельный щит Одесса


Подоконники из массива а на заказ в Одессе

Виробництво дерев'яних підвіконь в Одессе

Подоконники из массива дерева Одесса

куить подоконники дерева в Одессе

Підвіконня на замовлення в Одессе

деревянные подоконники на заказ   Одесса

деревянные подоконники на заказ  Одесса

деревянные подоконники на заказ   Одесса

виробник підвіконь з масиву дуба в Одессе

виробник підвіконь з масиву дерева фото Одесса

Изготовление подоконников и столешниц из натурального дерева в Одессе

Дуб продається в таких випадках:

Масив дуба зрощений товщиною 40мм., Масив дуба цельноламельний товщиною 40мм., Можливі також варіанти з захисним покриттям підвіконь, правила нанесення покриття, технологію і підбір кольору дивіться тут ...

Всі підвіконня мають інструкцію з монтажу, спеціальну упаковку для транспортування і захищені від пошкоджень.

Деревянные подоконники на заказ в Одессе

Можлива колеровка в будь-який колір з подальшим нанесенням лаку - ціна договірна. Виробляємо установку дерев'яних підвіконь, а також установку дерев'яних укосів до них, колеровка і нанесення лаку відбувається після установки підвіконь, ціна також договірна і кожен об'єкт прораховується окремо.

Можливо виготовлення підвіконь складних форм: трапеції, овали, кола, складні трикутники і т.д.

Легкий монтаж!

Дерев'яні подоконнікіМонтаж не вимагає особливих навичок, виробляємо консультації монтажних бригад по установці дерев'яних підвіконь, в комплектацію підвіконь входить інструкція по установці. Додатково забезпечуємо необхідним матеріалом для встановлення: куточки, монтажна піна і т.д.

Переваги дерев'яних підвіконь:

1. екологічність: Дерев'яні підвіконня абсолютно безпечні для здоров'я людини. Більш того, вченими доведено, що вироби з Дерев'яний подоконнікдерева протягом всього свого життя передають в повітря ефірні масла, сприятливо впливають на здоров'я людей, що знаходяться в приміщенні.

2. велеколепно Зовнішній вигляд: Серед різноманіття порід деревини можна вибрати саме ту, яка найкраще підійде для Вашої квартири за своїми зовнішніми якостями і буде мати гарний вигляд у будь-якому інтер'єрі.

3. ПРАКТИЧНІСТЬ: Дерева ростуть в суворих умовах Півночі, в виснажливої ​​жари Півдня ... Природа їх зробила стійкими до будь-яких примх погоди. Саме тому термін служби дерев'яних підвіконь практично не обмежений. Отже, підвіконня з дерева будуть виглядати чудово довгі роки.

Це корисно знати!

Якість виробу залежить від декількох моментів: від породи дерева, від якості деревини і від того, як відбувалося виготовлення самого дерев'яного підвіконня. Тому, економлячи на вартості підвіконь з дерева, не потрібно чекати, що вони прослужать вічно.

При установці потрібно знати деякі тонкощі такої роботи. Наприклад, існують суворі обмеження по тому, наскільки сильно підвіконня повинен виступати за межі підвіконного простору. Від дотримання таких вимог багато в чому залежать експлуатаційні властивості виробу.

 Наша компанія допоможе Вам вибрати дійсно якісні дерев'яні підвіконня. Більш того, наші фахівці візьмуть на себе їх монтаж. Це означає, що, співпрацюючи з нами, Ви гарантовано отримуєте вироби, міняти які Вам доведеться нескоро.