Гвинтові сходи

 Гвинтові сходи - елегантна альтернатива традиційним маршовим. 
Гвинтові сходи на другий поверх
В якості основних вони застосовуються рідко і грають в будівлі не тільки функціональну, але і декоративну роль. Гвинтові сходи є барвистим елементом внутрішньої архітектури житла і мають самостійну художню цінність. Вони являють собою ідеальне рішення для дому з обмеженим вільним простором, оскільки дозволяють економно використовувати житлову площу.
 
Закручені сходи на другий поверх: переваги - Не потребує габаритної каркасної частини, що розміщується в нижній частині конструкції. - Може встановлюватись у будь-якій частині приміщення. - Такі сходи заощадять простір, якщо щаблі по довжині будуть до 1м. Але якщо їх робити по 1,5-1,7 м, то тоді краще вибрати маршовий аналог, яким зручніше переміщатися.
 

Етапи виготовлення та встановлення Гвинтових сходів

як зробити гвинтові сходи як зробити гвинтові сходи на замовлення
як зробити гвинтові сходи з бетону на замовлення як роблять гнуті перила
як роблять гнуті перила для сходів на замовлення процес виготовлення гвинтових сходів
закруглені сходи Київ

Виготовлення Гвинтових Сходів Київ

Сходи гвинтові: обмеження
Марш гвинтових сходів відрізняється різним ухилом, біля центру він крутіший у порівнянні з краями.
Сім ближче до опори, тим уже стають щаблі.
Відсутність подступенков вимагає уважного сходження.
Види продукції

Як може бути конструктивно представлена ​​сходи гвинтові дерев'яні?

1. Фіксуючими складовими є стійка та стінка. На стовп припадає пріоритетна частина навантаження.

2. Кріпленням, що витримує масу конструкції і вага людей, що переміщаються, є тільки центральна стійка, Стіни не задіяні, тому розташування міжповерхової конструкції - довільне, в будь-якому вільному місці приміщення.

3. Вигнутий згідно з зовнішнім радіусом ступенів поручень-косоур, підтримується балясинами, розміщеними на кожному ступені. З монтажем таких гвинтових сходів впораються тільки професіонали.

4. Ступені мають кільця, за допомогою яких нанизуються на опорну стійку та фіксуються у проектному положенні.

Бажаючи замовити гвинтові сходи, обрані згідно з однією зі схем монтажу, звертайтеся до компанії "МебельАрт". Враховуємо всі побажання клієнтів, робимо індивідуальний розрахунок під фактичні параметри, виготовляємо сходи швидко, але якісно. Привозимо, монтуємо, отримуємо подяку від клієнтів. Підтвердьте готовність співпрацювати своїм дзвінком.

 
Сходи гвинтові складаються з:
ступенів;
несучих конструкцій (косоурів, шнурів або стовпів);
сходових огорож.
Є кілька видів несучих елементів гвинтових сходів і, відповідно, способів кріплення на них ступенів. Сходи гвинтові можуть бути виконані на основі косоурів, шнурів або центральних стовпів.
Отримати більш детальну інформацію про особливості і видах гвинтових сходів можна тут ...
 Гвинтові сходи, фото яких представлені нижче, складають лише невелику частину наших робіт, однак за ним ви можете скласти враження про їх якість та рівень виконання. Зателефонуйте нам або відвідайте наш офіс, розташований в місті Київ, і ми оперативно повідомимо вам ціни на виготовлення сходів та іншу цікаву для вас інформацію.