Збирання меблів у Києві

Професійне складання меблів у Києві та області. Досвідчені збирачі меблів швидко та якісно зберуть меблі будь-якої складності. Не втрачайте час і нерви, телефонуйте професіоналам

Складання меблів, будь вона куплена в Епіцентрі або виготовлена ​​на замовлення, може бути нелегкою і стомлюючою. Позбавте себе від непотрібного клопоту!

✅ Ви зробили правильний вибір. Наша компанія спеціалізується на наданні всього спектру послуг, пов'язаних з виготовленням та обслуговуванням меблів, у тому числі ми готові надати досвідчених майстрів, які можуть зібрати, розібрати, провести ремонт та заміну пошкоджених деталей, перевезти меблі. Для такого запиту, як складання меблів Київ надає безліч варіантів, але тільки досвідчений фахівець виконає роботу якісно.

Ми працюємо з

послуги збирання меблів

Наша компанія пропонує професійні послуги зі збирання меблів у Києві. Ми розуміємо, що правильна збірка меблів грає важливу роль у вашому комфорті та затишку вдома. Тому ми гарантуємо якісне та професійне виконання кожного замовлення.

Наші майстри мають великий досвід у збірці різних типів меблів, включаючи столи, стільці, шафи, ліжка, дивани та інші. Ми педантично ставимося

до кожної деталі, дотримуючись всіх інструкцій виробника та використовуючи лише якісний інструмент. Наші послуги забезпечують надійність, зручність і довговічність вашої меблі.

«Складання меблів у Києві» пропонує власникам нових меблів надійне та доступне обслуговування, яке включає такі пункти як:

☑ збирання меблів у будинку

☑ збирання меблів в офісі

☑ збирання кухні

☑ збирання меблів Ікеа

☑ перевезення меблів

Замовити послугу збирання меблів (063)244-87-36

Складальники меблів

професійні збирачі меблів в Україні

Переваги нашої компанії:

 1. Наші майстри професійні меблярі, з досвідом не тільки збирання меблів, але і його виготовлення, оскільки основним видом діяльності нашої компанії є виготовлення меблів на замовлення.
 2. Професійне складання меблів у Києві вимагає наявності складного інструменту. Наші майстри мають ВЕСЬ необхідний професійний інструмент.
 3. Є послуга доставки меблів та її занесення. Беремо на себе підготовчі роботи, а також винос пакувального сміття або старих меблів. (за додаткову плату)
 4. Великий штат співробітників, що дозволяє брати великі обсяги роботи та здійснювати складання у стислий термін.
 5. Ми даємо гарантію на якість послуг протягом року, при виявленні недоробок виправляємо їх.
 6. Наші співробітники мають особистий транспорт, що дозволяє виїжджати за місто.
 7. Можливість укладання договору
 8. Працюємо як з готівковим розрахунком, так і безготівковим.
 9. Ми збираємо меблі, а також перевозимо і ремонтуємо її.

Багаторічний досвід дає можливість професійно зібрати меблі як вітчизняного виробника, так і закордонних постачальників. Високим попитом користується послуга «зібрати італійські меблі».

Складання серійних меблів істотно відрізняється від монтування меблів, виготовлених на замовлення, так як вимагає особливих навичок так званої присадки, яка включає свердління отворів під кріплення, фрезерування та інші специфічні маніпуляції. Так само нерідко меблі, зроблені за індивідуальним проектом, поставляються покупцеві без схеми монтажу у вигляді нарізаних, облямованих дощок, що теж не спрощує процедуру і під силу далеко не кожному майстру, наприклад, зібрати кухню - це найскладніший процес. Наші майстри мають великий досвід виконання подібних завдань.

Ми працюємо з виробниками такими як:

 • Ви можете забронювати приїзд майстра наступного дня.
 • Для вашої зручності наші майстри працюють за гнучким графіком, не тільки вранці і вдень, а це означає, що вам не доведеться відпрошуватися з роботи, тому що меблі будуть зібрані тоді, коли вам зручно, увечері або у вихідні дні.
 • Вартість роботи чітко обмовляється заздалегідь, тому на вас не чекатиме «сюрприз» у вигляді зміни ціни під час виконання робіт. Зв'яжіться з нами для отримання фіксованої ставки.
 • Ми досвідчені майстри і зберемо будь-які меблі, незалежно від того, де і ким вона була зроблена.
 • Наша компанія до ваших послуг, якщо ви переїжджаєте в новий офіс або вирішили змінити конфігурацію існуючого офісу або просто хочете зібрати один робочий стіл.
 • Ми співпрацюємо як із фізичними особами, так і з комерційними організаціями.

Відео процесу збирання меблів

 

НАШІ ЗБИРАЛЬНИКИ МЕБЛІВ
 • Наші майстри мають весь необхідний професійний інструмент для онтажу та встановлення меблів будь-якої складності.
 • Мають із собою комплекти кріпильної та іншої фурнітури на випадок невдокомлектації збираних меблів, що економить час і гроші клієнта у разі подібних проблем.
 • Досвід у монтажі меблів і знають особливості роботи як з вітчизняними виробниками, так і з іноземними: Китай, Італія ... Можуть змонтувати, відрегулювати і встановити кухню, яка куплена без отворів під кріплення.
 • У разі пошкодження меблів при доставці або підйомі ми маємо ресурси виготовити нові частини меблів на заміну зіпсованим.
 • У нас достатньо майстрів, щоб вибрати меблі будь-якого об'єму.
 • У разі необхідності наші майстри можуть зібрати меблі, у вихідні, у свята, в нічний час доби, наприклад, - установка офісних меблів, щоб не переривати робочого процесу в офісі.
 • І що найголовніше - даємо гарантію на якість збирання меблів нашими майстрами.
 • Тому, дозвольте професійним збирачам меблів робити свою роботу, позбавляючи вас від зайвого клопоту і не запланованих витрат.

ПОСЛУГИ ПРОФЕСІЙНИХ ЗБОРЩИКІВ МЕБЛІВ

збирання кухні з островом м. Лівобережна проспект перемоги

Послуги збирання меблів у Києві

збирання кухні з островом Гідропарк

Послуги збирання кухні Печерськ

збирання кухні з островом Буча

Послуги збирачів меблів

Не витрачайте свій час і зусилля на самостійне збирання меблів. Довірте це завдання професіоналам! Звертайтеся до нас вже сьогодні, і ми з радістю допоможемо вам створити затишне та функціональне простір в вашому будинку.