Інформація про меблеву компанію "Mebelart"

Якщо Вам потрібні якісні меблі, стандартні або на замовлення: шафа-купе, дитяча, кухня, меблі для вітальні, передпокій, офісні меблі, ми з радістю Вам допоможемо як з вибором необхідної моделі меблів, так і з якісним виготовленням.

  Інформація про меблеву компанію

 Наша компанія зацікавлена в хорошій репутації компанії і тому ми цінуємо кожного клієнта, докладаємо всіх зусиль для якісного виконання замовлення з урахуванням усіх Ваших вимог та побажань, розмірів та особливостей приміщення.

 Виробництво меблів знаходиться в Києві, вул.Екскаваторна 23. На всі наші меблі ми надаємо гарантію та постгарантійне обслуговування. Для Вас ми можемо виготовити як економний варіант так і ексклюзивні меблі, використовуючи різні породи дерева та інші матеріали.

все про меблеве виробництво Мебеларт Мебеларт відгуки
виробник корпусних меблів Мебеларт Цех меблевий
цех з виготовлення замовлених дерев'яних меблів у Києві

Чому саме ми:

  1. Ми не тримаємо салони (у нашому розпорядженні тільки виробничі цехи) і не витрачаємо гроші на рекламу (за винятком цього сайту), що дає нам можливість знизити собівартість та надати Вам ціни набагато нижчі, ніж у салонах та на базарах.
  2. Широкий вибір матеріалів: ДСП, МДФ, масив дерева, фасадів, скла, фурнітури.
  3. Так як ми виготовляємо меблі як з ДСП, дерева та м'яких меблів ми можемо виготовити комплексні замовлення і вам не доведеться наймати кілька постачальників.
  4. Ми даємо гарантію на наші меблі!
  5. Ми виготовляємо меблі та збираємо в цеху, а не свердлимо її у замовника будинку, що забирає час та сили клієнта.
  6. Найкращі рекомендації – це рекомендації наших клієнтів.
  7. Виробляємо стандартні офісні меблі та меблі для кухні за цінами на порядок нижче, ніж меблі, що виготовляються на замовлення.

  Підібрані меблі повинні не тільки відповідати Вашим естетичним уподобанням, але й відповідати вимогам ергономіки.

  Вітальні, вітальні, спальні, кухні, меблі для дітей, гардеробні, шафи-купе. Меблі підбираються з урахуванням розміру, освітленості та стильової специфіки кімнати. Наші меблі для дому відповідають смакам будь-якого замовника.

Ми робимо меблі на замовлення із: ДСП, МДФ+шпон, МДФ + забарвлення, масиву дерева (будь-якої породи). Меблі: шафи-купе, вітальні, дитячі меблі, дитячі гарнітури, домашні кабінети, домашні меблі, кабінет керівника, комп'ютерні меблі, комп'ютерні столи, ліжка, кухонні меблі, кухонні гарнітури, меблі для ванної кімнати, меблі для готелів, меблі для дому, меблі для барів та кафе, меблі для офісу, меблі для персоналу, вітальні, меблі для керівника, меблі для шкіл та дитячих садків, модульні стінки, офісні меблі, спеціалізовані меблі, стелажі, стінки, комоди. Також ми виготовляємо м'які меблі та стільці для офісів, робимо на замовлення металеві стелажі, дерев'яні сходи. У нас є майстерні теслярі та майстри з художнього різьблення.

Також ми займаємося складанням меблів, перевезенням меблів, ремонтом меблів.

Доставка, збирання меблів та обслуговування

Ціна доставки та встановлення меблів виготовлених на замовлення входить у ціну замовлення. Доставка стандартних (офісних), готових меблів 150 гр. по Києву. При замовленні офісних меблів на суму понад 6000 грн, доставка та складання за рахунок компанії. Якщо наша компанія надає послуги зі збирання меблів куплених у магазині, вартість Занесення меблів від 10 гр. за кожний поверх.

Перед відправкою замовлення в роботу укладається письмовий договір між замовником і виробником і вноситься перший внесок 70% (м'які меблі 50%) від повної вартості меблів, що виготовляються.

Терміни виготовлення меблів

Виготовлення замовлення займає від 14 днів. Меблі з дерев'яними фасадами або з МДФ або м'які меблі-25-40 робочих днів. Виготовлення дерев'яних меблів 30-50 днів. Установка може зайняти від 1-6 годин залежно від складності меблевої конструкції (шафи-купе, письмового столу, кухні, тощо). На прохання замовника для економії часу відведеного на складання меблів, деякі види виробів, такі як столи, меблі для кухні, ми можемо привезти вже в зібраному вигляді. Час доставки та встановлення меблів узгоджується із замовником за телефоном. (Докладніше про терміни)

Наші майстри відповідають за якість установки. Після встановлення меблів ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування завжди діючи на користь наших замовників.

Гарантійні зобов'язання

  На зібрані нами меблі видається гарантія рік з моменту її установки. Протягом гарантійного терміну виконавець зобов'язується власним коштом усувати можливі недоліки. Виконавець залишає за собою право відмовитись від гарантійних зобов'язань у разі, якщо замовник порушив правила експлуатації, вніс зміни до конструкції, або зробив заміну комплектуючих.