Журнальний столик на замовлення у Києві

производитель столиков из массива

Кавовий столик на замовлення

 ✦ Жодна вітальня не обійдеться без такого елемента, як кавовий столик. Невеликий, витончений, він поєднує в собі декоративну та функціональну складову. Нескінченна кількість варіантів дизайну та можливість комбінувати різні матеріали, робить кавовий столик на замовлення універсальними меблями, які чудово вписуються в будь-який інтер'єр.

☑ Ми виготовляємо кавові (журнальні) столики на замовлення з наступних матеріалів:

 • ДСП
  МДФ
  Дерево
  Слеб
  Епоксидна смола (стіл "Річка")
  Метал

Виготовлення журнальних столиків на замовлення

журнальний столик білого кольору журнальний столик білого кольору на замовлення
Круглий журнальний стіл на замовлення Виготовлення журнального столика
кавовий столик на замовлення
Дерев'яні стільниці для журнального столика замовити журнальний стіл
як роблять журнальний столик як роблять журнальний столик на замовлення
замовити журнальний стіл на замовлення Київ овальний дерев'яний журнальний столик
ніжка для журнального столика

журнальний дерев'яний столик

журнальний дерев'яний столик

кавовий столик із натурального дуба як зробити журнальний столик
Столи з епоксидної смоли дубова стільниця на кухню
журнальняй деревянная мебель с эпоксидной смолой журнальний Столи з епоксидної смоли від виробника
кавовий стіл у стилі лофт

 

 

Журнальний столик із дерева

➤ У виробництві ми використовуємо натуральну деревину різних порід, як листяних, так і хвойних. Ви можете вибрати бажаний дизайн у нас на сайті або надати своє бачення у вигляді малюнку чи фотографії. Ми можемо зробити точну копію виробу, що вам сподобався. Дерев'яний журнальний столик виготовляється із цільної деревини або зі зрощеного щита. Пластичність дерева дозволяє виконати будь-яку форму журнального столика на замовлення. Також ми виготовляємо різьблені дерев'яні столики.

Журнальний столик із МДФ

Цей сучасний матеріал дає можливість зробити гарний та якісний журнальний столик, який буде складно відрізнити від натурального дерева, а ось ціна вас порадує. МДФ випускається у великому колірному діапазоні з різними фактурами, які допоможуть вам підібрати саме той варіант, який найбільше підійде вашій вітальні.

Журнальний столик із ДСП на замовлення

➤ Чудова альтернатива дорогим матеріалам – ДСП. Замовляючи журнальний столик з ДСП, ви отримуєте недорогі, але красиві меблі, які чудово послужать вам і прикрасить кімнату. Як і МДФ цей матеріал має багату палітру і фактуру ламінованого покриття. При належній експлуатації журнальний столик із ДСП на замовлення радуватиме вас не один рік.

Журнальний столик із слебу

Журнальний столик із кореня дерева

 

  ➤  Слеб – це цілісний спил стовбура дерева із збереженими природними нерівностями кромки. Столики зі слеба - це розкіш, яка покликана прикрасити будь-яку вітальню. Кожен такий стіл неповторний, як відбиток пальця, завдяки малюнку та формі. Стільниця може бути встановлена як на дерев'яній, так і на металевій основі.

Журнальний стіл «Річка»

Такі журнальні столики робляться з використанням натурального дерева та епоксидної смоли. Епоксидна суміш може тонуватися у різні кольори, а може бути абсолютно прозорою або з перламутровим ефектом.

Замовити виготовлення журнального столика

Великий вибір фурнітури та наповнення для вашої. Гарантійне обслуговування. Виїзд дизайнера-прапорника на будинок. ☎ Дзвоніть: (063)244-87-36

Стиль ЛОФТ досягається використанням дерева (можна замінити на МДФ) та металевої конструкції. Має на увазі строгість ліній і правильні геометричні конструкції..