Меблі зі схованою на замовлення

☑ Виробляємо ексклюзивні меблі на замовлення з дерева, дсп та мдф. Меблі зі схованки, меблі для зберігання зброї, коштовностей. Меблі для приховування сейфів. Робимо також стелажі, стінові панелі, шафи з замаскованими дверима в приховані приміщення.

виготовлення меблів зі схованою на замовлення

Потайні скриньки використовуються в меблях кілька століть. Не всі зберігають прикраси, цінні папери, флеш-носії із секретною інформацією, великі гроші в банківському осередку. Альтернативою заощадження є виготовлення меблів зі схованою на замовлення.

Варіанти Меблів із секретом

Таємна кімната у будинку де можна зробити приховану кімнату Потайні кімнати у будинку
замовити меблі із секретом шафа із прихованими полицями приховані схованки в меблів
Потайні кімнати на замовлення приховані двері в меблях
тумбочка зі схованою для зброї Купити меблі зі схованою для зброї продаж меблів зі схованою
потайна кімната секрети в меблях ідеї як зробити приховану кімнату
комод з дерева зі схованою виготовлення комодів із дерева зі схованою для зброї тумби та комоди зі схованою для зброї та цінностей
схованка в меблів зробити комод із секретом де сховати зброю та гроші
як сховати зброю

Меблі зі схованою купити Україна

Потайні відділення у меблях

Меблі для кухні з потайними відділеннями

Секретери-бюро у XVII-XVIII століттях стали першими хранителями таємниць. Потім жінки стали замовляти майстрам-червонодеревникам жіночі столики з секретом. Великі підлогові дзеркала на ніжках також ставали безмовними учасниками чиєїсь таємниці. Це могло бути секретне листування, родинні коштовності, векселі. Сьогодні потреба у невидимих оку місцях лише збільшилася. А предметів меблювання, де вдається організувати потайне місце – безліч.

Меблі з секретами та схованки на замовлення

Меблі зі схованою для зброї

Схованки в стінових панелях

Виготовлення схованок

Професійні схованки купити Робочі столи із секретом Дерев'яний стіл трансформер із секретом
 

Де б мені приховати...

Схованку в меблях вибирайте залежно від розміру вмісту, який доведеться вкладати.

1. Навісна полиця

Хто б думав, що замовити меблі зі схованою можна саме так? Вузька серединка на вигляд зовсім непомітна. А відкривається за допомогою двох магнітів. Фішка в тому, що тонке полотно поміщені металеві пластини. І замків не потрібно, зовні відсік щільно прилягає до контурних частин полиці.

2. Розсувний стіл

Пам'ятаєте, як років 40-50 тому приймали вдома гостей? Коли їх кількість перевищувала 4 особи, використовували розкладні столи. Верхня частина складалася з двох половинок, а під ними розміщувалося ще одне полотно такої самої ширини, яке вставлялося в симетрично розсунуті частини стільниці.

3. Табуретка

Під сидінням роблять висувний відсік. Витягувати його можна збоку або з центральної сторони. Також легко спорудити вузьку, вертикальну схованку в одній із ніжок.

4. Письмовий стіл

Меблі зі схованкою під замовлення обладнані висувною полицею з відсіками.

5. Ящик з подвійним дном

У кухонних меблях завжди велика кількість ящиків і полиць. Чому б не розділити один з них на 2 частини, перегородивши і створивши в нижній частині схованку?

6. Уголів'я ліжка, підлокітники крісла, дивана

Ось де злодії не здогадаються щось шукати.

7. Шафа передбачає створення безлічі потайних місць

Під дном, у кутовій частині (маскування під коробку для взуття), за дзеркалом або задньою стінкою, створенням висувного торця.

5. Ящик з подвійним дном

У кухонних меблях завжди велика кількість ящиків і полиць. Чому б не розділити один з них на 2 частини, перегородивши і створивши в нижній частині схованку?

6. Уголів'я ліжка, підлокітники крісла, дивана

Ось де злодії не здогадаються щось шукати.

7. Шафа передбачає створення безлічі потайних місць

Під дном, у кутовій частині (маскування під коробку для взуття), за дзеркалом або задньою стінкою, створенням висувного торця. ...