Виготовлення Комодів на замовлення у Києві

☑ Виготовлення дизайнерських комодів на замовлення у Києві. У нас своє виробництво, досвідчені дизайнери та майстри. Будь-яка складність робіт. Комод може бути виготовлений із ДСП, фанери, масиву дерева. 

Замовити виготовлення комодів від мебеларт


Комоди у сучасному інтер'єрі

Комод стає предметом інтер'єру у квартирах та будинках багатьох людей. У перекладі з французької (commode) це слово означає «зручний». Ми звикли, що він ставиться в спальні і служить місцем зберігання постільної білизни та рушників. Насправді предмет меблювання може мати різні лінійні розміри, що найкраще підходять під конкретну мету.

комод із дуба зі схованою виготовлення комодів із дерева зі схованою для зброї
комод на замовлення з МДФ фасадами чорними комод з МДФ
комод чорного кольору

розумний комод на замовлення у Києві

комод на замовлення у Києві

комод на замовлення Україна Фотографії комодів на замовлення Чернівці
комод на замовлення Ірпінь
виготовлення комод на замовлення економ класу у Львові
комод з 3 д фасадами на замовлення фото

комод з 3 д фасадами на замовлення

великий комод з дерев'яною стільницею

 

Замовити виготовлення комоду в Києві

 

Розглянемо, якими бувають комоди на замовлення.

1. Для великої кухні або квартирної їдальні виготовляється тумба, яка підходить для острівної моделі інтер'єру. Вона закрита з усіх боків, а щоб потрапити до внутрішнього вмісту, слід потягнути за ручку або відкрити дверцята і витягнути назовні ящик.

2. Для спальні пропонується більша об'ємна конструкція з глибокими ящиками. Вони невисокі, але досить місткі. Такі меблі ставляться вздовж стінки і використовуються для відкривання лише із зовнішнього боку.

як грамотно вибрати комод

3. У вітальню замовляють комоди з дорогоцінних порід дерев: ставку зроблено на естетичну складову антуражу. Це приміщення служить для презентації житла господарів гостям, що приходять, тому його облаштуванню приділяється увага. Оформлення дорогою фурнітурою, вигнута конфігурація зовнішніх ліній, незвичайної форми ніжки покликані прикрасити виріб і додати йому особливу привабливість.

4. У діловому стилі (іноді – у старовинному) виготовляється комод для робочого кабінету. У ящики кладуть документи, печатки, ключі та інші предмети, які не повинні бути на очах оточуючих або їх слід тримати у певному місці, щоб швидко відшукати у потрібну хвилину.

5. Комод для ванни – це меблі із гідрофобним захистом. Він може бути фальшконструкцією, що прикриває трубні комунікації, або бути місцем зберігання гігієнічних засобів та інших супутніх предметів.

Щоб замовити комод, визначтеся з його призначенням, місцем розміщення та запланованими розмірами. Повідомте про ваше бажання виготовити комод за вказаними телефонами.