Меблі в стилі «лофт» на замовлення у Києві

✅ Ми виробляємо меблі будь-якої складності для ресторанів, готелів, офісів та будинки з таких матеріалів як дерево, МДФ, ДСП, МДФ, м'які меблі. Так само ми виготовимо вам меблі в стилі "лофт" за вашими ескізами або розробимо дизайн ваших меблів, відповідно до ваших побажань. М'які меблі в стилі "Лофт

Дерев'яні Меблі loft на замовлення

замовити дерев'яний стіл loft обладнання для виготовлення дерев'яних столів loft
меблі для дому в стилі лофт Дерев'яні Меблі loft на замовлення

Меблі в стилі «лофт» на замовлення у Києві

ліжко лофт

Ліжко в стилі лофт

Великий стіл лофт на металевих ніжках

Дерев'яні столи в стилі лофт на замовлення

Дерев'яні столи в стилі лофт

 

М'яке ліжко у стилі LOFT

Ліжко в стилі LOFT з дерева та металу

Ліжко в стилі LOFT з дерева та металу на замовлення

Дерев'яні столи в стилі лофт на замовлення

Дерев'яні столи у стилі loft

Дерев'яний стіл у стилі loft

Виготовлення стільниць для столів ЛОФТ

Виготовлення стільниць для столів ЛОФТ

Оптове виготовлення дерев'яних меблів лофт на замовлення

Столи, лавки, полиці у стилі "лофт"

Якщо вам імпонує проживання в будинку з величезною кімнатою, розділеною на функціональні зони, і ви не є затятим прихильником сучасного дизайну, зупиніться на стилі «лофт». Над головою облаштуйте простір з брашованими балками перекриття, покладіть паркет з грубуватим малюнком (ламінат точно не підійде, але можна вибрати тонкі дошки), обшийте стіни пошарпаними дерев'яними панелями – і полотно для майбутнього лофта готове. Залишається заповнити квартиру або будинок меблями у відповідному стилі.

Як вам комод, який має ящики різного кольору? Що скажете з приводу того, якщо речі розмістити у валізах і вони стоятимуть на увазі? Чи сподобається вам стіл, зроблений з грубо обтесаних дощок, пофарбованих так, щоб було видно сліди часу? Ось він, стиль "лофт", у своєму досконалому вигляді. Він не вітає шаф – все, що можна, розташовується на виду, на полицях та стелажах.

Як робиться меблі лофт з дерева та металу

  Звичайно, в чистому вигляді цей стиль сьогодні не зустріти, адже інакше доведеться відмовитись від плазмового телевізора, музичного центру та інших речей, що створюють комфортний побут. Однак нічого немає забороненого, якщо поєднати вінтаж меблів із сучасними нотками.