Дизайнерські вологостійкі меблі для ванної на замовлення

☑ Ми виготовимо вам меблі для ванної з якісних матеріалів, стійких до вологи. Наш дизайнер допоможе розробити найкращий варіант меблів для ванної кімнати, який буде вписуватися в інтер'єр вашої ванної кімнати. Якісні матеріали та фурнітура. Власне виробництво! Гарантійне обслуговування. Виїзд дизайнера-прапорника на будинок.

 Ми використовуємо для виготовлення меблів для ванної кімнати, МДФ, пластик, дерево, алюміній, штучний камінь, кварц. Можемо виготовити меблі як у стилі модерн, так і в класичному дереві, з декоративними елементами художньої різьби.

Встановлення меблів у ванну

установка меблів у ванну
виготовлення та встановлення меблів у ванну

Галерея меблів для ванної

мебель в ванную элитного дома

меблі в туалет елітного будинку

меблі в туалет до будинку

дерев'яна тумба на два умивальники подвійна тумбочка у ванну
Меблі для ванної на замовлення від Мебеларт Меблі для ванної на замовлення, вибрати дизайн
меблі вологостійкі у ванну тумба у ванну на два умивальники

Меблі для великої ванної кімнати

Меблі для великої ванної кімнати на замовлення з дерева

подвійна тумба на замовлення

Меблі для ванної на замовлення, вибрати дизайн по фотографії

вологостійка тумба для туалету тумба подвійна у ванну на замовлення
дерев'яна тумба для туалету дизайнерська дерев'яна тумба для туалету на дві мийки

дерев'яна тумба з дерев'яною стільницею у ванній кімнаті

меблі з дуба у ванну

елітна ванна на замовлення Ірпінь

тумба та шафа для ванної

меблі у ванну з кам'яною стільницею

меблі для ванної з масиву сосни

якісні меблі для ванної

меблі у ванну кімнату Ціни

меблі у ванну кімнату на замовлення

дизайнерські меблі в туалет

шафа у ванну на замовлення

тумба у ванну на дві мийки

вбудована тумба у ванну

вбудована тумба у ванну на замовлення

Матеріали для виготовлення меблів для ванної

Які матеріали найкращі для виготовлення меблів на замовлення для ванної кімнати

Меблі для ванної кімнати на замовлення у Києві. Основною відмінністю ванної кімнати є підвищена вологість, пара, щоденні різкі зміни температури. Саме з цієї причини меблі на замовлення у ванній кімнаті повинні бути спроектовані з використанням міцних матеріалів, які стійкі до тепла та вологи. Наведена нижче інформація допоможе вам вибрати та підібрати матеріали для вашої ванної кімнати, які будуть служити вам багато років, не завдаючи незручностей.

Розглянемо різні типи матеріалів виготовлення меблів на замовлення.

✅  Настійно рекомендуємо вам звернути увагу на матеріали, альтернативні натуральному дереву, тверді, водостійкі, не схильні до гниття і легко чистяться. Крім того не пошкодуйте часу і ознайомтеся з інформацією про властивості, довговічність та догляд за різними породами дерева (альтернативними матеріалами), композитами та стільницями. Нижче ми наведемо деякі факти на цю тему.
✅  Фанера поводиться краще, ніж тверда деревина у приміщеннях з високим рівнем вологості змінною температурою. У меблях для ванної на замовлення деталі з фанери не будуть деформуватися і зміщуватися на стиках порівняно з деталями з твердих порід дерева. Недоліком фанери є те, що вироби із неї не просто ремонтувати.


 

✅ Якщо вас приваблює інтер'єр «під натуральне дерево», то віддайте перевагу натуральному шпону,що не спричинить особливих матеріальних витрат, але збереже вигляд масиву деревини. Шпоновані меблі на замовлення так само стабільні в гарячих, вологих і сирих приміщеннях як і фанера.
Деревноволокнисті плити середньої щільності (MDF) з успіхом використовуються для дверей шафи у ванній кімнаті. Вони можуть бути пофарбовані в будь-який колір веселки, і фарба захищатиме їх від вологи та вогкості.
Ламіновані матеріали є водонепроникними, дуже легко чистяться і виключно міцні.

✅ Пластиковий ламінат випускається в широкому діапазоні стилів та кольорів.
✅  Спеціальний лак може бути застосований до будь-якого типу деревини, щоб захистити його від вологи та перепадів температур.
✅  Масив дерева використовується вже протягом століть через свою доступність та відновлюваність ресурсу. Але не рекомендуємо вам наполягати на меблів для ванної під замовлення з твердих порід дерева. Найбільш ймовірно, що такі меблі деформуються і зламаються через стрибки температури і вологості.