Меблі з фанери на замовлення

Виготовлення меблів з натурального масиву дерева, фанери, ДСП та МДФ на замовлення в Україні. Своє виробництво. Комфортні ціни


Де використовуються меблі з фанери?

Простіше перерахувати, куди вона не підходить. З матеріалу виготовляють:

- Столи;

- Ліжка;

- тумби;

- табурети;

- дитячі стільці;

- крісла;

- шафи;

- полиці;

- кавові столики;

- шафки для кухні.

-меблі для дітей

-комоди

Гнучкість фанери сприяє її обробці та дозволяє отримати округлі просторові форми.

Виготовлення ліжка з фанери

авторське ліжко з фанери кліжко із фанери на замовлення від Мебеларт
ліжко із фанери на замовлення фотографії ліжко з фанери на замовлення Київ

Угловая фанерная тумбочка для телевизора

стільниця з фанери
як зробити меблі з фанери стільниця з фанери відео інструкція

Навісна полиця із фанери

Меблі в гараж будинку з фанери

 

Виробництво меблів із фанери

ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ З ФАНЕРИ
корпусні меблі з фанери меблі
Кухні з фанери Київ

Яка сировина застосовується для меблів із фанери

 

Матеріал виготовляється з їх клена, берези, дуба або хвойних порід. Ми застосовує першосортну деревину, що виключає рослинні та розпилювальні вади. Також можна вибрати композитний варіант матеріалу як ДСП.

Склеювання хвойних фрагментів виконується за допомогою фенолформальдегідної смоли. Листяні породи, як більш тверді, з'єднуються за допомогою сечовиноформальдегідного складу.

Як замовити меблі з фанери

 

Напевно ви продумували, якими будуть майбутні меблі. Можливо, маєте фото, креслення чи готовий проект у 3D-зображенні. Наші спеціалісти виконають всю необхідну роботу, пов'язану з довиробничою підготовкою: створять або скоригують креслення під бажані розміри, порекомендують найвиграшніші відтінки під ваш інтер'єр, створять бажані предмети в обумовлений термін.

 Меблі з фанери на замовлення реалізують найсміливіші очікування. Нам потрібні лише лінійні параметри майбутнього виробу та візуальне уявлення. Також ми здатні розробити модель «з нуля», керуючись вихідними даними та своїм баченням. Після цього визначається вартість проекту для «втілення у життя».

Щоб узгодити всі моменти та отримати підтвердження клієнта, ми створюємо тривимірне комп'ютерне рішення у кольорі.

Де замовити меблі з фанери

Компанія Mebelart (Київ) реалізує найскладніші проектні рішення. Багато хто переситився рішеннями з яскравого пластику та ЛДСП, які не завжди підходять під експлуатаційні параметри.

Сьогодні меблі замовляють «на перспективу», щоб вони служили довго і без особливих складнощів, витримували сонячні промені, підвищений вміст вологи в повітрі (крім фанери з карбамідним клейовим складом, що застосовується в сухих місцях), мала низьку зносостійкість, була наближена до натуральних відтінків. І люди готові платити за покращену якість.

Меблі з фанери – це облаштування житлових приміщень, застосування виробів у торгівлі, навчальних, дошкільних, медичних закладах. З фанери можна замовити цілу ігрову кімнату для дитини, що включає будиночок та гірку.

Натуральний матеріал виявляє фактурну красу ліній, він ─ екологічний, безпечний, міцний та надійний. Легка за вагою продукція коштує абсолютно недорого. За бажання можна обробити будь-який виріб темною морилкою і покрити глянцевим лаком.

Пропонується безліч варіантів для кольорового декорування.