Меблі для зберігання взуття на замовлення

Виготовимо вам якісні меблі для зберігання вашого взуття: стелажі, тумбочки, комоди, взуття, відділення в гардеробних кімнатах, шафи для зберігання взуття. Можливі матеріали для виробництва: ДСП, МДФ, масив дерева, алюмінієвий профіль, скло.

меблі для зберігання взуття

Шафи, тумби, ящики для зберігання взуття

виготовлення взуття на замовлення у Києві

шафа для зберігання взуття на замовлення

Шафи для взуття на замовлення

Піналі для зберігання взуття

фотографії меблів для взуття

Взуттєві стелажі

 

На що здатна взуття

 

Як незручно, коли взуття у вимитому вигляді знаходиться під ногами або розміщується вздовж стіни! Заходячи в своє житло, нас хочеться бачити всюди порядок і відчувати красу вільного простору.

Живете ви самі або маєте сім'ю, галошниця просто потрібна. Ми готові довести правдивість своїх слів. А ви вже подумайте, чи потрібно замовляти взуття.

Тумби для взуття на замовлення

 

Навіщо потрібна ця конструкція

 1. Проживаючи самостійно, приходячи додому, ви можете залишати взуття на вхідному килимку і навіть не мити його (трапляються такі моменти). Вранці вам доведеться поспіхом надягати кросівки, чоботи, босоніжки з брудною підошвою і потрапившим за ніч на поверхню пилом. Виглядати акуратно не вийде - спочатку треба взуття впорядкувати.
  Якщо вам двоє і більше людей, то «ніжні пари» накопичуються на виході, заважаючи тим, хто приходитиме або йтиме. Розміщення взуття вздовж стінки допускається на дачі, скромному сільському будиночку, але не в квартирі. Купуйте галошницю, а краще зробіть взуттю на замовлення.

  Наявність тварин, особливо дрібних. Ріжучі зубки і потреба щось постійно жувати призводить до того, що домашній улюбленець починає регулярно щось гризти. За вашої присутності вдома це буде куплена цуценятка іграшка. А без господарів у справу підуть капці і все, що з'явиться в полі зору. У результаті – покарана тварина та чергова пара взуття, відправлена ​​у відро для сміття.


  Привабливими для юного обдарування можуть стати не лише стіни. Що завадить маленькій дитині у хвилинну відсутність мами прикрасити за допомогою фломайстра її шкіряне, світле взуття своїм малюнком? Завдавши пару точок, квіточок, ліній, дитина з гордістю похвалиться своїм художнім шедевром.
  Асортименти взуття

  Відкриті стелажі, шафи з вітринами, підвішені варіанти «танго», пенальні конструкції, варіанти із дзеркалом, стільчиком, вішалкою покликані навести лад з вашим взуттям. Якщо порахувати, то на одну людину доводиться не менше 5 пар сезонних моделей. А коли в сім'ї 3 особи та більше, де все це добро розміщувати? Рішення просте: потрібна взуття на замовлення.

Меблеве виріб не знадобиться тільки в одному випадку - якщо ви маєте простору, вбиральню. Всім сталевим рекомендуємо замовити галошницю найближчим часом у компанії МебельАрт