Шафи на замовлення з розпашними дверима

Виготовлення розпашних шаф на замовлення за індивідуальними ескізами. Будь-яка складність. Виїзд дизайнера додому.


Шафа на замовлення розстібна

Виготовлення шафи з дерева розстібної

Така знайома класика

✅ Щоб покупка готової шафи порадувала, необхідно знайти такий варіант, який чудово впишеться в готовий інтер'єр за стилістикою та кольором, а його розміри дозволять розмістити предмет меблювання без складнощів та нестачі місця. Значно чаші доводиться вибирати вбудовану шафу з дверцятами або її самостійний аналог, які потрібно виготовити на замовлення.

Виготовлення шаф на замовлення

кутова розпашна шафа в спальню

нестандартна шафа

Виготовлення вбудованої шафи

Шафа на замовлення в Спальню

Шафа для спальні під замовлення

шафа під замовлення Київ

шафа на замовлення

шафа на замовлення

шафа на замовлення поділ

шафа під замовлення в вбиральню

вбудована кутова шафа білого кольору

Розпашні шафи на замовлення

шафа кухонна на замовлення

 

Кутова розстібна шафа, в передпокій, спальню, замовити елітну модель

➤ У нашій компанії можна створити ретро-модель, купити недорогу шафу розстібною, а за рахунок досвіду та креативності зробити такий варіант, якого ви не знайдете навіть у музеї. По картинці, фото, відео ми готові відтворити практично будь-яку модель сучасності чи минулих століть. Власні технологічні потужності допомагають оптимізувати вартість роботи, що дуже важливе для покупців.

 

Якою буває розпашна шафа на замовлення

1. Кутовий. Модель чудово вирішує питання з використанням мало затребуваного простору у місцях сполучення стін. Підходить для невеликих кімнат, вітальні, балконів, офісів.

2. У вигляді трапеції. Найчастіше встановлюється у коридорі, у мансардному приміщенні.

3. У формі прямокутника - найбільш затребувана конструкція, що допускає будь-які розміри та характер внутрішнього наповнення.

4. Вбудований. Таку шафу з дверцятами можна замовити тільки після проведених майстром вимірів, так як конструкція повинна точно поміститися в призначене місце.

Хтось вважає за краще облаштувати вбиральню, а іншому досить розпашну шафу замовити на всю довжину стіни. Рішення запропоновані для спалень, передпокоїв, просторих дитячих кімнат.

Замовити виготовлення шафи

Замовити дизайн розпашної шафи

Для торців підходять фарбовані та ламіновані версії, а фасадам приділяється більше уваги. Дверцята меблів для зберігання гардеробу виконані з деревини, компонентів, що містять дерево. Зовні або на внутрішній частині фіксується дзеркало. Орні шафи для елітного посуду, сервізів, книг випускають зі скляними стулками. Тим, кому хочеться прикрасити дверні полотна, рекомендуємо зупинитися на одному з варіантів: декорування кольоровою плівкою, облицювання яскравим пластиком, піскоструминна обробка, фотодрук на всій поверхні дверей.

Наповнення розпашної шафи

Внутрішність представлена полицями, висувними ящиками з напрямними, штангами, пантографом, корзинами та іншими елементами, що визначають точне розташування для конкретних речей та предметів.

 

 Ви можете самостійно визначити кількість і тип елементів наповнення або звернутися до дизайнера, щоб він підготував 3D-модель майбутньої шафи з відчиненими дверима та відкритим вмістом.

  

 

Шафа з відчиненими дверима: переваги

 • Можливість вибрати будь-який стиль виконання та замовити шафу з розстібними дверима за бюджетною вартістю, п середньою ціною або зі значними вкладеннями.
 • Широкий асортимент матеріалів для виготовлення: ДСП, ламінований ДВП, МДФ та деревина.
 • Фасадна різноманітність.
 • Швидкість та простота монтажу, відсутність складних механізмів, які з часом вимагають заміни.
 • Шафи відрізняються кількістю безшумних дверей, що пропонуються виробником від 1 до 6 штук у кожному виробі.
 • Конфігурація буває простою або заточеною під простір приміщення.
 • Перед очима знаходиться весь внутрішній простір з поличками, шухлядками, вішалками, чого неможливо досягти в шафі-купе. Це забезпечує швидкий пошук, вибір речей з урахуванням їх поєднань між собою.

Орна шафа:  недоліки

 • Ширина дверей повинна відповідати вільному простору навколо, тому в маленькі, добре заповнені меблями приміщення краще вибрати шафу-купе.


  Якщо підлоги не відрізняються рівністю рельєфу, знадобиться конструкція розпашної шафи з регульованими по висоті ніжками і петлевими з'єднаннями.
  Щоб купити розпашну шафу в Ірпені, звертайтеся до столичної компанії Mebelart у будь-який день тижня. Оперативний відгук фахівців дозволить найближчими днями здійснити виміри, представити просторову модель на затвердження та розпочати виготовлення спроектованої меблевої одиниці.

Відео ролик як доглядати за меблями