Виготовлення столів на замовлення

☑ Ми виготовимо для вас стіл будь-якої складності, конфігурації, кольору з ДСП, МДФ, дерева. Вам достатньо надіслати нам картинку або фотографію того столу, який ви хотіли б придбати. Дерев'яні столи на замовлення


Замовити виготовлення столу

☑ Ми складемо його проект і, після узгодження кольору, матеріалу та розміру, озвучимо вам вартість виготовлення даного столу. Якщо ви ще не можете визначитися з вашими побажаннями щодо необхідного столу, наш дизайнер замірник приїде до вас і, вислухавши побажання, допоможе скласти проект майбутнього столу. Виїзд дизайнера безкоштовний. Виробник корпусних меблів в Україні.

де замовити стіл

Ергономічний стіл завжди передбачає простір для ніг. Як правило, висота столу становить 70 або 74 сантиметри, знову ж таки це залежить від робочого простору вашого кабінету.

 Столи можуть бути різних форм та конфігурацій, мати тумби мобільні, приставні, підстільні. Так само столи можуть мати надстільну приставку, перегородку або приставку, яка кріпиться, як правило, до стільниці і спирається на одну або більше ніжок. Такі приставки змінюють конфігурацію столу, що збільшує робочу поверхню.

Варіанти столів

види столів

можливі конфігурації столів

можливі форми столів

Оскільки стіл під замовлення коштує дорожче, ніж столи, куплені в магазині, при бажанні заощадити, ви можете вибрати у нас на сайті вже готовий стандартний стіл зі складу. Такий стіл буде вам доставлений швидше і дешевше на 15-20%. Термін виготовлення столу 10-14 робочих днів.

Зразки столів, виготовлених на замовлення

Варіанти столів красиві офісні меблі

замовити стіл на замовлення Київ

стіл на замовлення

Великий конференційний стіл

столи для офісу на металокаркасі

Виробництво офісних меблів харків Варіанти столів на замовлення

стіл на замовлення Вінниця

білий стіл для комп'ютера на замовлення

красиві офісні меблі на замовлення Україна Виробництво офісних меблів житомир

стіл для дому з приставкою

дерев'яний стіл у стилі модерн

червоний кухонний стіл червоний кухонний стіл
фото Великий конференційний стіл Столи для переговорів та нарад на замовлення

стіл з надбудовою

модульний стіл

стіл з дерев'яною стільницею на металевій базі стіл із дубовою стільницею на металевій базі

рекомендований стіл на металевих ніжках

замовний стіл на металевих ніжках на замовлення Ірпінь

стіл для керівника

стіл із натурального дерева

Як правильно вибрати робочий стіл

 Уявіть таку ситуацію: ви сидите за столом, а відвідувач заходить до кабінету. Перше, що бачить візитер - офісний стіл, за яким ви сидите. Можливо, не зовсім саме стіл, тому що на ньому багато різного приладдя, але в будь-якому випадку матеріал з якого зроблений ваш робочий стіл, дизайн і якість складання надасть сторонній людині важливу інформацію про її власника. (Обідні столи на замовлення у Києві)

послуги виготовлення столів на замовлення


 ☑ Вибирайте офісний стіл, який дозволить вам вирішити поставлені завдання до кінця робочого дня з комфортом. По-перше, Вам має бути зручно сидіти за ним. По-друге, чітко визначте, як саме Ви його використовуватимете: якщо для роботи на комп'ютері, то має бути достатньо простору для монітора і клавіатури, або для ноутбука, крім того необхідно місце для приладдя, що пишуть, процесора (можна розмітити під столом). Варіанти офісних столів на замовлення

Дизайнерський столик у коридор на замовлення

Зверніть увагу на спеціальні отвори для проводів, які полегшать з'єднання комп'ютера з розеткою та забезпечать естетичніший вигляд офісного столу.