Дерев'яне узголів'я на замовлення

декор кровати из дерева

 Виготовлення дерев'яних підголів на замовлення в Україні. Виготовлення узголів'я з будь-якого типу деревини. Підголів'я з художнім різьбленням на замовлення. Також ми виготовляємо меблі з дерева будь-якої складності: ліжка, столи, шафи, дерев'яні кухні. Виїзд дизайнера додому.

изголовье из дерева производство изголовья из дерева
производство изголовья из дерева фото дизайенрские деревянные изголовья Цех деревянной мебели в Вишгород

Варіанти замовних узголів'я з масиву дерева на замовлення

Дерев'яне узголів'я на замовлення Буча
Дерев'яне узголів'я на замовлення Ірпінь Дерев'яне підголів'я Харків

Дерев'яне узголів'я на замовлення

Дерев'яне узголів'я

 Для того, щоб обновити інтер'єр спальні, а також змінити зовнішній вигляд кровати, не обов'язково робити ремонт у кімнаті та міняти меблі. Досить замовити узголів'я кровати, яке перетворить вашу спальню, відчутно додасть комфорт та функціональності спального місця. Сьогодні ви можете купити окремо узголів'я відповідно до своїх уподобань та конструкцією кровати. Купити ліжко з дерев'яним узголів'ям з рідкісного і цінного масиву дуба, горіху або бука завжди було ознакою традицій і достатку. У виробництво йдуть і поширені породи деревини - виробники надають їм лиску і оригінальності за рахунок окрасу. 

Дерево - це традиційне сировину для виготовлення меблів, на таких ліжках спали наші предки. Узголів'я – це, як правило, головний акцент в оформленні таких ліжок; його прикрашають різьбленням, інкрустацією, розписом чи патинуванням. Живий природний матеріал буде дарувати енергію і наповнити спальню гармонією і комфортом.