Виготовлення барних стільців на замовлення

  Виробництво барних стільців на замовлення Барні стільці - це незвичайний предмет інтер'єру, що встановлюється на кухні або біля барної стійки. Виготовляються вони з різною довжиною ніжок та формою спинки. Ви можете самостійно вибрати оббивку для барного стільця. У стандарті їх довжина становить від 80 см, найчастіше оснащуються підніжкою.

изготовление барных стульев Украина изготовление барных стульев под заказ
изготовить барные стулья купить барные стулья
производство барных стульев изготовление барных кресел
продажа барных стульев
дизайнерские барные стулья авторские барные стулья

Вибір опори для барних стільців На одній ніжці; На двох ніжках; На чотирьох ніжках; На нестандартних ніжках. Особливості Барні стільці можуть виготовлятися з підлокітниками та без них. Наша фабрика береться за виготовлення абсолютно будь-яких дизайнерських рішень та побажань клієнта. Терміни виготовлення від 3-7 днів, залежно від завантаження виробництва.

производство барных стульев

Ви можете вибрати будь-який колір оббивки, довжину ніжок та саму опору, при необхідності нанесемо принт за вашим бажанням. На нашому сайті представлені приклади виконаних робіт, ви можете не обмежуватися фантазією і побажаннями. Барні стільці за індивідуальними розмірами на замовлення, виготовлення точно вчасно! Доставка у Киеві та області. Залишайте заявку через сайт або за тел.