Дизайнерская Черная кровать с мягким изголовьем на заказ

Диваны прямые

угловые, радиусные

Кровати

Кресла, пуфы, кушетки

Черная кровать с мягким изголовьем была изготовлена на заказ согласно дизайнерскому проекту клиента. В изголовьи предусмотрены отверстия для розеток. ЗАКАЗАТЬ ДИВАН

Кровать № 4

Размеры:

Цена:

кровать черная кровать черного цвета
кровать черная с изголовьем кровать черная с мягким изголовьем

 

Особливості вибору ліжок з м'яким узголів'ям


Перш ніж купити ліжко з м'яким узголів'ям в Києві, важливо в першу чергу визначитися з колірним рішенням. Даний елемент може бути в тон інтер'єру спальні або текстильних виробів, таких як штори, покривала, пуфи, килими. Однак існують певні моменти, що дозволяють грамотно підібрати ліжко з узголів'ям, в залежності від стилю.

Якщо ваша спальня зроблена в стилі модерн, то узголів'я предмета меблів для сну повинно бути зроблено з бархатистого матеріалу насиченого відтінку. Можна вибрати даний елемент такого ж кольору. Однак дизайнери рекомендують навісне узголів'я контрастного відтінку. Тут доречні будуть елементи фігурних форм. Для спалень, інтер'єр в яких зроблений в неокласицизм, підійде ліжко з прямокутним м'яким узголів'ям. Оздоблення тут може бути зроблена зі шкіри в світлих, коричневих відтінках.

Черная кровать с мягким изголовьем

Інтер'єр в стилі бароко відмінно доповнить спальне місце, узголів'я яке зроблено з оксамиту або шовку. Багате оздоблення, зроблена в техніці Капітонов або каретної стягуванні, кручені шнури, стилізовані медальйони доречні в даному випадку. Віддавати перевагу тут варто багатим відтінкам, таким як смарагдовий, винний, бордо. Модні спальні в стилі ф'южн вдало доповнять ліжка з текстильними узголів'ями, на яких перенесені цікаві, яскраві принти, фото.


коричневая кровать с мягким изголовьем

Черная кровать с мягким изголовьем под заказ. Мебельная фабрика в Киеве. Производство мебели на заказ. ☎ (063)244-87-36