Ліжко з м'яким узголів'ям і з підйомним механізмом фабрики "Mebelart"

Виробництво елітних ліжок в Києві
✅Ізготовленіе ліжок диванів крісел на замовлення. ✪СВОЕ МЕБЛЕВЕ ВИРОБНИЦТВО! ✪ Замовити ліжко. Вам достатньо показати фотографію або малюнок і ми виготовимо дану ліжко або диван по ваших розмірах. ✆ (044) 232-93-36


 Якщо вас не влаштовують стандартні ліжка, що продаються в магазині, ми виготовимо для вас ліжко будь-якої конфігурації, розміру, кольору і з будь-якого матеріалу. Каталог допоможе вам визначитися з дизайном вашої майбутньої ліжка. Так само ми можемо виготовити будь-яку м'які меблі за наданою вами фотографії або малюнки. Вибрати узголів'я крвоаті.

Ліжко: код 3

Виробництво елітних ліжок в Києві з підйомним механізмом Виробництво елітних ліжок з підйомним механізмом

М'які Меблі з підйомним механізмом


Елітне ліжко на замовлення з підйомним механізмом купити


Щоб мати здоровий сон важливо затишно і комфортно облаштувати спальне місце. Тут відмінним варіантом меблів може стати ліжко з м'яким узголів'ям. Її зручна і особлива конструкція дозволяє розташуватися з комфортом, перед сном почитати книгу, ноутбук або планшет. Узголів'я, зроблене з м'якого матеріалу, може служити спинкою для сидіння.


Елітні меблі

«Мебелярт» пропонує два варіанти ліжок з м'яким узголів'ям. Сюди належить:

Традиційна конструкція, де узголів'я служить частиною каркаса. Оформлення таких меблів виконується в єдиному стилі. В Україні ціна на неї буває сама різна.
Окремо розташована м'яке узголів'я також може служити продовженням спального місця. Залежно від розмірів воно може кріпитися різними способами.

Виготовлення ліжок на замовлення в Україні

 Масивне узголів'я надійно чіпляють до стіни. Навісну конструкцію компактного розміру розташовують на певній відстані.
 Пропоноване сучасними виробниками м'яке узголів'я може бути різної форми. Якщо вам захочеться його замінити, то зробити це буде нескладно.

 Будь-яка стильна і якісна ліжко з м'яким узголів'ям, купити яку можна в інтернет-магазині за доступною ціною, має надійний каркас. Тверда частина конструкції головах оббивається тканиною. Іноді виробники залишають невеликого розміру рамку по периметру даного елемента.

 Сучасні ліжка з м'яким узголів'ям в Києві пропонуються найрізноманітніших форм і розмірів. Їх можна використовувати в різних інтер'єрах. Узголів'я пропонуються прямокутні, фігурні, напівкруглі. «Мебелярт» дозволяє придбати модель зі знімним м'яким елементом, завдяки чому можна за власним смаком підбирати узголів'я. Іноді дані деталі мають чохли, які можна прати, міняти на інші.


✪Ліжко білком на замовлення сірого кольору. Фабрика м'яких меблів. Найвигідніші ціни. Тільки меблі високої якості. «Мебелярт» ☎(096)482-61-04,  (063)244-87-36