Статьи

Все про мебель. Корпусная мебель, мягкая мебель, мебель из дерева. Полезные советы по выбору и уходу за мебелью.

Изготовление Тумбы для телевизора на заказ

Тумбы для телевизора на заказ в Киеве, заказать тумбу для телевизора, мебель под телевизор под заказ, заказная мебель в комнату для телевизора

 В минувшие десятилетия тумба под телевизор считалась мелким дополнением, не заслуживающим особого внимания. Подставка – и не более. Сегодня она превратилась в самостоятельный аксессуар с собственной эстетической привлекательностью и особым практическим функционалом.
 

Тумба – это:

Как сделать основание шкафа

как сделать грамотно шкаф Проектуйте і робите шафа з регульованими опорами. При цьому основи слід бути однорідним, міцним. Важлива і сама конструкція підстави: воно повинно бути міцним, що радує око. Якраз про це і піде розмова в статті.

 

Как правильно установить петли 90/110 в угловую конструкцию шкафа

чертеж углового шкафа установка петель

Кяк підібрати петлі бажаного розміру в кутовий шафа з дверцятами? Іноді це являє конкретну проблему. Коли бічні стінки поставлені під кутом в 45 ° до фасадної частини, то це полегшує завдання

Как получить ЕВРОЗАПИЛ столешницы

как сделать угловую столешницу кухни  Еврозапілом називається сполучення поверхонь під прямим кутом. Перша стільниця запилюється вглиб, друга - з торця. Незвичайна обробка для збірки кухні Г-або П-подібної форми, коли поверхні щільно з'єднуються без застосування алюмінієвих планок. Зазор при цьому становить десяті частки 1 мм ..

Как сделать подиум кровать

как сэкономить место в маленькой квартире  Як зробити подіум ліжко. Ліжко з подіумом - прекрасне рішення для маленьких квартир, яка допоможе оригінально вирішити проблему економії місця. Ліжко подіум може включати в себе цілий комплекс: виїзну ліжко, стіл, шафа ...

 

Шкафы-купе для прихожей на заказ|Как их делают

вешалка в прихожую Перше місце, яке дозволяє скласти враження про смаки господарів і особливості дизайну меблів - передпокій. Тому багато хто намагається приділити особливу увагу цьому приміщенню. Однією з пріоритетних меблевих одиниць обстановки є шафа-купе. Він встановлюється навіть в невеликих коридорах, так як за рахунок розсувних дверей не займає вільну площу.

Необычные пуфы на заказ

пуфики в виде животных под заказ в Киеве Виготовлення пуфів під замовлення. Пуфи-тварини на замовлення. (Коза, корова, свиня ..) Виготовлення пуфів у вигляді різних тварин на замовлення. Виробництво м'якої на замовлення в Києві. Будь-яка форма меблів по фотографії! Своє виробництво!

Сборка кроватей в Киеве

сборка двухспальной кровати Спальным местом служит диван, кровать, кресло-кровать. Огромное количество модификаций требует особого умения в сборке, особенно если отсутствует инструкция. Новичку это не по силу, а вот профи справится без труда...

 

Вырезание статуэток из дерева

вырезать статуэтку из дерева Фігурна різьба по дереву по праву визнана найбільш важкою в даному виді мистецтва. Різні фігури тварин з дерева стануть прикрасою для будь-якої ділянки. Тому створити фігури з дерева своїми руками завдання не з простих, але цілком здійсненна.

Наполнители для мягкой мебели изготавливаемой на заказ

кокосовый начес кокос для производства мягкой мебели

материал для производства мягкой мебели

 Компанія "МебельАртіс" виробляє якісну ексклюзивну м'які меблі на замовлення. Нижче ми вам розповімо які наповнювачі для м'яких меблів існують і які з них де застосовуються.