Угловой шкаф на заказ

Заказать угловой шкаф в Киеве

Производство шкафов купе в Киеве любой конфигурации и сложности на заказ: угловые шкафы-купе, прямые, корпусные, встроенные, из ДСП или натурального дерева. Продажа готовых шкафов купе со склада производителя в Киеве.


Угловые шкафы для спальни, прихожей, офиса, детской

 

угловой авторский шкаф

угловые шкафы-купе для прихожейугловые шкафы на заказаугловые шкафы на заказ Киевугловые шкафы на заказ Ирпеньзаказать угловой шкаф купе Броварыугловой шкаф для офисафотография углового шкафа купекупить угловой шкаф-купе

Распашные угловые шкафы

угловой шкаф для спальнишкаф-угловой для спальни на заказбелый угловой шкафугловые шкафы распашные

Угловой шкаф на заказ Украина°

Авторский Шкаф-купе в угол под заказ

Виготовлення шаф на замовлення в Києві будь-якої складності. Ми працюємо з такими матеріалами як масив дерева, ЛДСП, фанера, МДФ. Ми можемо виготовити шафу як по картинці наданої замовником, так і розробити шафа відповідно до побажань клієнта з "нуля".

У кожному приміщенні - як мінімум, 4 кута. Але це не означає, що вони стануть на заваді при интерьерном облагороджування.

Кутові шафи на замовлення встановлюють в місці сполучень стін. Тому вони займають менше місця і можуть додати особливий шарм в загальну картину меблювання.

Подібні вироби знадобляться в передпокої, спальні, вітальні, вони вдало поєднають основне функціональне призначення з декоративною функцією. А головне - вони будуть створені відповідно до переваг замовника і точними розмірами конкретного приміщення.

Шафа кутова для передпокою

Шафа в коридорі, холі дозволяє зберігати верхній одяг та аксесуари, побутові речі (пилосос, прасувальну дошку, парасольки). Зроблений скромно або з розкішним оформленням, кутовий шафа завжди добре доповнить приміщення. Багато хто віддає перевагу модифікацію «купе»: об'ємна конструкція, доповнена дзеркалом, перетворить коридор і візуально розширить стельові горизонти.

Кутовий шафа, призначений в спальню

Це - не просто черговий предмет меблів. Прокидаючись, ви бачитиме перед собою конструкцію, всередині якої кожна річ лежить на призначеному місці і знаходиться в повному порядку. Адже це так важливо в будні дні, коли доводиться поспішати, вибираючи одяг або невеликий предмет туалету! Місткий кутовий шафа допоможе розташувати речі по сезонної приналежності, дасть можливість розмістити їх на вішалках і полицях.

Кутова шафа для вітальні під замовлення

Там, де збирається вся сім'я або приймаються гості, кутовий шафа для вітальні буде незамінним помічником. Його полки можуть вміщати одяг, постільні речі та білизна, господарські предмети побутового призначення. Відкриті радісно полки послужать підставою для сувенірів, невеликих колекцій, а сам шафа перетвориться в оазис ллється вниз м'якого світла (за умови використання великого кількостей вбудованих світильників). Яким буде виріб з: розсувними або орними дверима - вирішувати вам.

Замовники досить швидко оцінили і полюбили кутові шафи. Індивідуальне замовлення враховує можливість дизайн, колір і матеріали для майбутнього проекту.

Невеликі за площею квартири - «головний біль» багатьох людей, що прагнуть розмістити своє майно зручно, але компактно. Кутові шафи-купе є практичним і сучасним рішенням для зберігання речей. Їх встановлюють у коридорі, вітальні, спальні, дитячій кімнаті в місцях сполучення двох стін.

Найчастіше вхідні зона буває невеликій площі. Поставивши кутовий шафа-купе в передпокій, вдасться вивільнити подовжню або поперечну частину приміщення.

Як уникнути захаращення в невеликій кімнаті для сну? Помістіть кутовий шафа-купе в спальню. Тоді залишиться місце для телевізора, туалетного столика тумбочок.

Меблі не обов'язково повинна бути габаритної: в кімнаті дитини стане в нагоді маленький кутовий шафа-купе.

Заказать угловой шкаф-купе в Киеве | Изготовление углового шкафа Киев