Шкаф-купе с ротангом и бамбуком под заказ

ротанговая заказная мебель

Производство качественных шкафов-купе на заказ в Киеве и киевской области(Киев, Буча, Ирпень, Бровары..) Мы работаем  с любыми видами материалов, таких как:ДСП, натуральное дерево. Фасады могут быть с бамбуковым наполением, ротанг, текло, зекало, фотопечать.. Большой выбор профиля и фурнитуры для внутреннего наполнения шкафа.

шкафы-купе из ротанга


Шкаф купе с Ротангом под заказ

 

шкаф с фасадами из бамбука шкаф-купе с дверями из ротанга

Ротанг это экологически чистый и красиый материал, который придает легкость мебели и уют. 

Меблі з ротангу зараз на піку популярності в Україні. Яким чином тропічна ліана, батьківщиною якої є Південно-Східна Азія, завоювала серця наших громадян - відповісти складно. Можливо, певну роль зіграв екзотичний зовнішній вигляд матеріалу. Однак не останнє вплив могли надати відмінні зносостійкі якості ротанга, екологічність матеріалу, а також можливість зробити з нього практично будь-який предмет меблів.

что такое ротанг

Експлуатація та догляд за ротангу

двери из ротанга

 
   Ротанг звичний до перепадів температури і тиску, що важливо для кліматичних умов України. Вироби з нього не схильні до деформації при різких змінах погодних умов. Меблі з ротангу прекрасно експлуатується в закритих приміщеннях, на відкритому повітрі і навіть в сауні без втрати товарного вигляду. Після декількох років експлуатації під відкритим небом меблі з ротанга може бути легко відреставрована в побутових умовах шляхом простого нанесення меблевого лаку. Производитель шкафов-купе в Киеве

Каталог ротанга для фасадов

ротакг для шкафа-купе

ротанг для мебели

Выбрать ротагн

каталог ротанга

Шкафы-купе с бамбуком под заказ

Що собою представляет фасад з бамбука?

Сам по Собі дуже легкий, бамбук володіє хорошими зносостійкімі властівостямі. Бамбукові вставка на фасаді буде довговічною, так як матеріал НЕ піддається впліву Сонячних променів, волога або перепадів температур. Структура бамбука відрізняється від ротанга. С помощью бамбука Ві зможете создать Невеликий Малюнок, Який зіллється з Основним інтер'єром Вітальні, спальні або передпокою.


Замовити фасади з ротанга або бамбука Ви завжди можете на нашому сайті. Широкий асортимент органічного декорування дозволяє вібрато тієї варіант, Який стан найбільш підходящім для Вашого приміщення.

Так же у нас вы можете купить уже готовые шкафы по цене производителя.

шкаф капе с ротагом на заказ Киев, шкаф купе ротанг под заказ Ирпень, ШКаф с бамлуковыми дверями под заказ в Борисполе, изготовить шкаф с бамбуком на заказ Бровары