Оббивачная ткань Шениль

Шенілл - це одна з найпопулярніших тканин, що використовуються в меблевому виробництві. Треба відразу зазначити, що це натуральний матеріал, в який в незначній мірі додані штучні і синтетичні волокна. А саме: шенилл - це бавовна, віскоза, поліестер і акрил.
Прямі конкуренти при обяжкі меблів - це велюр, флок і гобелен. Останній дуже незручний, тому що його важко кріпити, перший випускається не в стільки різних кольорах.
Шенілловой волокно - натуральне, відмінно виглядає на диванах і кріслах, надає навіть дуже старої меблевої продукції красивий і дорогий зовнішній вигляд, зносостійке, міцне, при правильному догляді служить багато років, не вбирає неприємних запахів, випускається в самих різних колірних рішеннях, не викликає алергії.
шенил
ткань шенил
 
Однак у матеріалу досить багато недоліків: його не можна обробляти водою, тобто плями потрібно прибирати за допомогою сухої прання, інакше ви зіпсуєте улюблену меблі. Також шенилл дуже схильний до зачіпки. Якщо у вас в будинку є кішки, обтягувати диван їм ні в якому разі не варто: тварини обов'язково поточат про нього пазурі і все зіпсують