Ткань для диванов Рогожка

Меблева рогожка - тканина, яка в наш час активно використовується для оббивки меблів самих різних типів. Така тканина відрізняється своєю щільністю і високою міцністю, а тому можна говорити про довговічність експлуатації. За своїм зовнішнім виглядом рогожка схожа з мішковиною, але може мати ворсисту поверхню, приємна на дотик.

Полным набором расцветок ткани РОГОЖКА вы сможете ознакомиться при встрече с нашими специалистами на замере.

Рогожка - дуже щільна і міцна тканина, плетінням схожа на мішковину, але поверхня цієї меблевої тканини може бути ворсиста. Характерне відмітна ознака рогожки - товсті волокна і, як наслідок, грубе плетиво. Це модний оббивний матеріал з яскраво вираженою фактурою. Свою назву рогожка отримала від слова "Рогожа (рогозу, Рогожина) - груба господарська тканину". Спочатку рогожу плели з волокон рослини рогіз (зовні дуже схоже на очерет), а пізніше і з лика. З такого матеріалу робили мішки, килимки, грубу робочий одяг і т. Д.
 
При виробництві рогожки поряд з лляними, вовняними, шовковими волокнами і бавовною для підвищення міцності і довговічності тканини використовується поліестер і акрил. Рогожка характеризується пружністю, практично не мнеться, добре тримає форму, за нею легко доглядати. Меблі, обтягнута цієї стильної тканиною чудово впишеться практично в любо інтер'єр.