Ткань для мягкой мебели "Жакард"

прямые дизайнерские диваны

Диваны прямые

нестандартные прямые диваны на заказ Ирпень

угловые, радиусные

заказать прямой авторский диван Буча

Кровати

лучший прямой диван в элитную квартиру

Кресла, пуфы, кушетки

Каталог тканин для м'яких меблів Жакорд

жаккард

оббивачная ткань жаккард

жакард для дивана

каталог тканей жакард

Жаккард. Ткань для производства мягкой мебели. Диваны любой сложности и конфигурации.

Каталог тканин для м'яких меблів

  У даному каталозі надані тільки невелика частина тканин, з якими ми працюємо. Більш повний вибір вам буде зображений нашим дизайнером при приїзді. У нашому каталозі понад 400 зразків тканин, з яких ми робимо м'які меблі. Детальніше опис кожного матеріалу, переваги та недоліки кожного виду тканини.

Матеріали для підстав м'яких меблів


Жорсткі підстави - це коробки, щити і рами з деревини, фанери, ДСтП і ДВП. У цьому випадку основними елементами, що додають м'якість, виступають пружини. Для гнучких і еластичних підстав застосовують пружини «змійки», стрічки та полотнища тканин, гумові і гумовотканинні стрічки, гумові шнури, кручені з гумових ниток в бавовняної обмотці, або поливи-нілхлорідние шнури.
Рейкові підстави (звані латів гратами) дозволяють розподілити вагу тіла по великій площині, завдяки чому людина відчуває себе під час сну більш комфортно. Зазвичай рейкові підстави виготовляються з фанери або деревини твердо-листяних порід (бука або берези).
Більшість виробів м'яких меблів різні виробники випускають на каркасі з деревних матеріалів: бруса, фанери, ДСтП і т.п. У відносно дорогих меблів використовується міцний і пружний брус з деревини твердолистяних порід (частіше бука). Поширений матеріал каркаса диванів і крісел російських і скандинавських виробників - брус хвойних порід (сосни та ялини).
Важлива умова довговічності експлуатації підстав з масивної деревини - рівномірне просушування пиломатеріалів до вологості 6-8%.


Іншим високоякісним матеріалом для виготовлення деталей підстави м'яких меблів служить багатошарова фанера. Маючи товщину не менше 15 мм, фанера дозволяє виготовити конструкцію з високою міцністю, надійно утримує фурнітуру і не деформується в процесі експлуатації.
У більшості випадків для виготовлення несучих деталей м'яких меблів використовується відразу кілька матеріалів в різних поєднаннях. Наприклад, буковий або сосновий брус в комбінації з фанерою. Недостатньо міцним матеріалом для підстав м'яких меблів вважається Дстп, в тому числі ламінована, тому застосовується тільки в каркасах недорогих виробів зниженої довговічності або служить допоміжним матеріалом при виготовленні ящиків для білизни.
Високою надійністю характеризуються зварні металеві основи, якими обладнуються дивани та крісла зовні полегшеної конструкції, виконані в сучасному стилі.