Ткань для мягкой мебели "Жакард"

Диваны прямые

угловые, радиусные

Кровати

Кресла, пуфы, кушетки

Каталог тканин для м'яких меблів Жакорд

жаккард

оббивачная ткань жаккард

жакард для дивана

каталог тканей жакард

Жаккард. Ткань для производства мягкой мебели. Диваны любой сложности и конфигурации.

Каталог тканин для м'яких меблів

  У даному каталозі надані тільки невелика частина тканин, з якими ми працюємо. Більш повний вибір вам буде зображений нашим дизайнером при приїзді. У нашому каталозі понад 400 зразків тканин, з яких ми робимо м'які меблі. Детальніше опис кожного матеріалу, переваги та недоліки кожного виду тканини.

Матеріали для підстав м'яких меблів


Жорсткі підстави - це коробки, щити і рами з деревини, фанери, ДСтП і ДВП. У цьому випадку основними елементами, що додають м'якість, виступають пружини. Для гнучких і еластичних підстав застосовують пружини «змійки», стрічки та полотнища тканин, гумові і гумовотканинні стрічки, гумові шнури, кручені з гумових ниток в бавовняної обмотці, або поливи-нілхлорідние шнури.
Рейкові підстави (звані латів гратами) дозволяють розподілити вагу тіла по великій площині, завдяки чому людина відчуває себе під час сну більш комфортно. Зазвичай рейкові підстави виготовляються з фанери або деревини твердо-листяних порід (бука або берези).
Більшість виробів м'яких меблів різні виробники випускають на каркасі з деревних матеріалів: бруса, фанери, ДСтП і т.п. У відносно дорогих меблів використовується міцний і пружний брус з деревини твердолистяних порід (частіше бука). Поширений матеріал каркаса диванів і крісел російських і скандинавських виробників - брус хвойних порід (сосни та ялини).
Важлива умова довговічності експлуатації підстав з масивної деревини - рівномірне просушування пиломатеріалів до вологості 6-8%.


Іншим високоякісним матеріалом для виготовлення деталей підстави м'яких меблів служить багатошарова фанера. Маючи товщину не менше 15 мм, фанера дозволяє виготовити конструкцію з високою міцністю, надійно утримує фурнітуру і не деформується в процесі експлуатації.
У більшості випадків для виготовлення несучих деталей м'яких меблів використовується відразу кілька матеріалів в різних поєднаннях. Наприклад, буковий або сосновий брус в комбінації з фанерою. Недостатньо міцним матеріалом для підстав м'яких меблів вважається Дстп, в тому числі ламінована, тому застосовується тільки в каркасах недорогих виробів зниженої довговічності або служить допоміжним матеріалом при виготовленні ящиків для білизни.
Високою надійністю характеризуються зварні металеві основи, якими обладнуються дивани та крісла зовні полегшеної конструкції, виконані в сучасному стилі.