Кухонні столи на замовлення

 "МебельАрт" виготовить для вас обідні столи для вашої кухні за вашими ескізами та вимогами. Репліки будь-яких брендів і будь-яка складність робіт.

Переваги виготовлення кухонних столів на замовлення:кухонний стіл від ескізу до встановлення

 • Виготовлення кухонних столів на замовлення - Можливість вибрати будь-який дизайн, виготовлення столів по фотографії або готовому проету.
 • Можливість вибити колір кухонного столу та вид покриття.
 • Установка регульованого механізму.
 • На відміну від стандартних столів з магазинів, ми виготовляємо столи будь-якого розміру.
 • Виготовлення столів у будь-якому матеріалі: столи із ЛДСП, МДФ, натуральне дерево, метал.
 • Так само стільниці кухонних столів можуть бути виготовлені зі скла, штучного каменю.
 • Підбір аксесуарів та функціоналу.

Обідні столи на замовлення

кухонний стіл

кухонний стіл Київ

виготовлення кухонних столів

червоний кухонний стіл лофт на замовленняУнікальні столи на замовлення з дереваУнікальні столи на замовлення з масиву дерева

Унікальні столи під кухню замовлення з дуба


Унікальні столи на кухню на замовлення з масиву сосни Україна
Стіл із дерев'яних брусків Дерев'яна стійка на кухню з дерев'яних брусків

виготовлення кухонних столів

прямокутний Розкладний обідній стіл із дерева виготовлення кухонних столів Ірпінь
Розкладний обідній стіл з ясена на замовлення Київ

Стіл із масиву на замовлення в офіс

Стіл для переговорів з масиву

Фарбування стільниці обіднього столу

Маленький дерев'яний стіл на кухні з стільцями

Виготовлення кухонних столів на замовлення

Сучасні меблі для кухні вражають своєю різноманітністю, тому далеко не завжди легко визначитися, який кухонний стіл купити. У багатьох випадках кухонний стіл виконує роль обіднього, але часто нашим клієнтам потрібні два окремі столи: для їди в їдальні і для приготування їжі на кухні. Звичайно, найкраще замовити стіл для кухні за індивідуальними розмірами, так як це гарантує вам отримання саме тих меблів, які відповідають усім вашим баченням і вимогам.

Виготовлення кухонного столу на замовлення передбачає ретельне опрацювання кожної деталі узгодження з вами всіх нюансів майбутніх меблів. У результаті вам доставляють унікальний обідній або кухонний стіл, який на 100% підходить вам та вашому будинку. (Фотографії кухонних меблів на замовлення)

Будь-яке приміщення диктує свої вимоги, будь то маленька кухня або великий обідній зал.

Стіл для маленької кухні повинен бути компактним, в ідеалі розкладним, а його дизайн повинен гармоніювати з іншими меблями. Таким чином, кухонний стіл на замовлення є оптимальним варіантом.

Кухонний стіл у простору кухню надає більше простору для фантазії, але вимоги до нього мало відрізняються від меншого побратима. Саме послуга виготовлення столів за індивідуальними проектами дасть вам унікальні меблі для кухні, які захоплять ваших гостей та рідних.

Що потрібно знати під час вибору кухонного/обіднього столу на замовлення?

 1. Визначтеся з матеріалом. Ви можете замовити стіл для кухні або обідній стіл із дерева, ДСП, МДФ, металу, стіл зі стільницею зі скла або каменю. Можливо, вас залучають різьблені елементи чи металеві накладки. Як правило, обідній стіл замовляють з натурального дерева, а ось кухонний стіл може бути з будь-якого матеріалу, що вам сподобався.
  Розмір і форма столу залежить від кількості персон, а також від габаритів приміщення.
  Розкладна модель столу дає більше свободи у плані простору для пересування по кімнаті та водночас не обмежує вас у кількості гостей.
  Наші майстри допоможуть вам підібрати оптимальний варіант обіднього або кухонного столу на замовлення. Ми виготовимо для вас гарні та якісні меблі для кухні.