Вартість виготовлення кухні на замовлення

 Для того, щоб дізнатися попередню вартість виготовлення кухонних меблів, ви можете набрати наших менеджерів, сказати розміри, описати матеріали та фурнітуру, ми скажемо приблизну вартість виготовлення кухні. Для того щоб дізнатися більш точну вартість виготовлення кухні за індивідуальним проектом, можна надіслати, якщо вже є готовий проект на нашу пошту або вайбер. Також наш майстер може виїхати до вас додому. Після спільного складання проекту майбутньої кухні наш дизайнер-замірник озвучить точну вартість її виготовлення.

вартість кухні

Скільки коштуватимуть нові кухонні меблі на замовлення?
Подібне питання звучить приблизно як - "скільки коштує автомобіль?"

Щоб отримати коректну відповідь, необхідно правильно поставити запитання. Ціна кухні на замовлення залежить від деяких факторів. Ця стаття допоможе вам орієнтуватися в основних поняттях, для отримання точнішої інформації на питання «скільки коштує кухонні меблі?».

скільки коштувати виготовити кухню на замовлення

Ось основні фактори, що впливають на вартість кухні на замовлення:
•  Фасади. Це лицьовий бік кухонних меблів. Найчастіше ціна фасадів становить до 50% вартості всього гарнітуру. Кухонні фасади виготовляються з різноманітних матеріалів від найдешевших до дорогих: ДСП, рамкові фасади, МДФ плівковий, МДФ фарбований, скло, дерево, вітражі.

•  Наявність підсвічування, а також вид підсвічування.

• Кухонна фурнітура. Фурнітура може бути дешевою китайською, яка прослужить недовго або дорогою якісною австрійською виробництва "БЛЮМ", яка буде зручною, плавно і тихо працювати, а головне прослужить багато років.

• Наповнення кухні. Різні висувні ящики, кошики, витяжки, вбудована техніка і т.д.

• Тип шафок.
Ви можете замовити стандартні пенали або шафки за індивідуальним дизайном. Наповнення пеналів теж грає свою роль, тому що вартість висувних ящиків вище, ніж вартість простих поличок такої самої ширини.

ціни на кухні на замовлення

•  Тип стільниці: ламінат (економ варіант), з масиву дерева, плитка, композитні, кам'яні стільниці (найдорожчі). Кожен вид матеріалів для стільниці має свої переваги та недоліки, тому уважно вивчіть це питання в інтернеті.

вартість виготовлення кухні з каменю

Стільниці з каменю

Кухонні стільниці з дерева

Каталог столешниц ДСП "Kronospan"

Стільниця ДСП "Kronospan"

•  Якість матеріалу, який використовуватиметься і складність конструкції. Найчастіше для виготовлення каркасу кухні застосовується сучасна ДСП (існує недорога ДСП виробництва Свіспан та якісна, така як Ейгер або Бучина), МДФ та дерево. Якщо є можливість, рекомендуємо вам зупинити свій вибір на МДФ або, по можливості, дереві, так як це найбільш міцний і, що важливо, екологічно чистий матеріал. Купуючи кухонний гарнітур із ДСП, необхідно вимагати у продавця сертифікат, із зазначенням класу ДСП.

вартість кухні від мебеларт

Орієнтуючись у перерахованих вище нюансах, ви можете дізнатися приблизну вартість кухні на замовлення по телефону. Однак найкращим варіантом є виклик дизайнера додому. Наша компанія надає цю послугу безкоштовно.

Вартість виготовлення кухонь у Києві

Кухня с фасадами из ДСП 305  у.е  м.п
Кухні з акриловими фасадами 495  у.е  м.п
Кухня з плівковим МДФ 380  у.е м.п
Кухня з рамковими алюмінієвими фасадами   370 у.е м.п
Кухня з рамковими фасадами кліф  490 у.е м.п.
Кухня з фарбованим МДФ  490 у.е м.п 

Вартість виготовлення дерев'яних кухонь

ДСП корпус + дерев'яні фасади (без стільниці, ручок)  
Сосна  445 у.е п.м
Ольха, Береза  580 у.е м.п.
Ясень   665 у.е м.п.
Дуб   745 м.п. у.е
Ціни вказані за ДСП корпус+дерев'яні фасади (без стільниці, ручок)  

Ціна дерев'яної кухні з дерев'яним корпусом

 
Сосна   775 у.е п.м
Ольха   885 у.е п.м
Ясень   995 у.е п.м
Дуб   1110 у.е п.м

Ціни вказані за ДСП корпус+дерев'яні фасади (без стільниці, ручок)

 

Дизайнер допоможе вам остаточно визначитися із зовнішнім виглядом кухні на замовлення, запропонує варіанти матеріалів, відповідно до вашого бюджету та побажання, складе візуалізацію проекту.

Компанія «Мебеларт» не займається виробництвом серійних меблів – це означає, що кожен проект є індивідуальним, кожен кухонний гарнітур на замовлення виготовляється за вимогами певного клієнта.

Після обговорення деталей та виміру кухонного приміщення формується вартість кухні на замовлення.

У вартість меблів, яку озвучує наш співробітник, вже входить доставка та складання кухонних меблів.