Кухонний острів на замовлення у Києві

 • Що таке кухонний острів
 • Варіанти кухонного острова
 • Розміри кухонного острова
 • Правило робочого трикутника
 • Стандарти та ергономіка кухні та кухонного острова

Що таке кухонний острів

✅ Якщо у вас досить велика кухня і багато вільного місця, пропонуємо розглянути можливість додавання кухонного острова. Кухонний острів – це вид планування кухні на замовлення, коли у центрі приміщення розміщується додаткова робоча зона.

За допомогою цього елемента можна додати 25% і більше корисної площі стільниці, більше електричних розеток, на ньому можна помістити раковину або плиту.

Складання та встановлення острівної кухні

встановлення та складання кухонного острова

встановлення острівної кухні

стільниця острівної кухні вбудована розетка для кухні
кухонний острів кавового кольору острівна кухня у сучасному стилі

Варіанти кухонь з островом

Кухні можуть бути виготовлені з таких матеріалів як дерево, камінь, фанера, дсп, мдф, скло. Будь-який стиль кухні та великий вибір для внутрішнього наповнення: органайзери, ящики, підсвічування та інше.

к.о-4

к.о-5

дизайнерський кухонний острів

купити кухонний острів

кухонний острів на замовлення з мармуровою стільницею

кухонний острів на замовлення з акриловою стільницею

острівна кухня на замовлення з кварцовою стільницею

Острівна кухня

острівна кухня чорна на замовлення

Кухня з островом на замовлення

Острів для кухні в стилі "Модерн"

острівна кухня на замовлення модерн

Кухні з островом під замовлення

фотографії кухонного острова на замовлення

Острів для кухні від мебеларту

кутова кухня з островом

замовити виготовлення кухонного острова

 острівна кухня на замовлення

 замовлення острову для кухні

Виготовлення кухонних островів Київ

Ви можете купити кухню на замовлення в Києві з кухонним островом або ви можете замовити його постфактум. На користь його установки говорить розумне використання простору, зручність доступу до будь-якого кута стільниці, збільшення площі для зберігання. Крім того – це чудовий декоративний елемент, який перетворює та оживить вашу кухню.

Кухонний острів стає центром вашої діяльності на кухні, він може бути оснащений світильниками та іншими корисними приладами, поруч можуть бути барні або звичайні стільці. Фахівці стверджують, що кухонний острів пропонує набагато більшу віддачу від витрачених коштів, ніж будь-яке інше оновлення кухні на замовлення.

Розміри острівної кухні

Величина вашого кухонного острову не повинна перевищувати 10% загального метражу вашої кухні. Якщо перевищити вказаний ліміт, острів перевантажить кухонний простір і ускладнить пересування приміщення. Острівець не обов'язково повинен бути більшим, але якщо ви плануєте помістити на ньому мийку або варильну плиту, то краще трохи збільшити розмір.
Острів повинен мати достатній простір стільниці для задоволення ваших потреб, бути пропорційною до всієї кухні на замовлення, а по периметру повинен бути широкий прохід. Для невеликих кухонь мобільний острівець на коліщатках може бути кращим варіантом, ніж вбудований.

переваги острівної кухні

Варіанти кухонного острова на замовлення

 • Стандартна висота кухонної стільниці 92 см., але для робіт, що вимагають докладання додаткових зусиль (замішування тіста), зручніше висота в 76 см. Якщо ви часто печете, можете замовити дворівневий острівець.
 • Якщо ви плануєте користуватися кухонним островом як обіднім столом, врахуйте, що відстань між сидінням стільця і ​​верхньою частиною стільниці має бути 30-32 см.
 • Внутрішній простір кухонного острова не обов'язково має бути закритим. Його можна стилізувати під стіл із висувними ящиками та відкритими полицями. Такий «прозорий» дизайн візуально робить простір більшим, але не дає можливості приховати комунікації.
 • Мийка, вбудована в кухонний острів ідеально зручний варіант, якщо ви передбачите достатньо вільного простору на стільниці з обох боків миття.
 • Нависаюча стільниця для прийому їжі вимагає достатнього простору для колін під нею (31-39 см.), принаймні, 60 см. для кожного, хто сидить, і місце в проході для того, щоб було зручно відсувати стілець сідати.
 • Варильна поверхня, вмонтована в кухонний острів, безперечно, зручна річ, оскільки дає вам доступ до страв з кількох сторін. Необхідно враховувати можливість проведення витяжки над варильною поверхнею.
 • Крім того, якщо ви плануєте готувати та обідати на острові, зробіть вибір на користь дворівневої стільниці, таким чином, ви створите буфер проти бризок та відкритого полум'я.
 • Дотримуйтесь правила робочого трикутника. Основні робочі зони (холодильник, плита, мийка) повинні розташовуватися приблизно в 1,5 метрах один від одного і так, щоб прокреслені між ними лінії утворювали трикутник.

 

Стандарти та ергономіка кухні та кухонного острова

 

 

Наша компанія "Мебельарт" виготовляє кухні на замовлення за індивідуальними проектами. Також ми надаємо послуги з професійного збирання кухонних меблів.