П-подібні кухні на замовлення

Прямі кухні

Кутові кухня

авторский кухонный остров

П-подібні кухні

Кухонні острови

П-подібні кухні – чудовий вибір для квадратного приміщення, квартири-студіо та домашньої їдальні. Це варіант інтер'єрного розміщення меблів дозволяє ні в чому не відмовляти.

Ми пропонуємо унікальні рішення для тих, хто цінує оригінальність і хоче створити затишний простір у дусі лофт у своїй кухні. Наша місія - перетворити вашу мрію про стильну та функціональну кухню на реальність, надавши вам меблі високої якості, створені за вашими індивідуальними запитами.

У вас буде максимум місця для розміщення кухонної шини, довга стільниця, зручна для підготовки продуктів до подальшого приготування. Ще один "плюс" - відсутність скрізного проходу, тому члени сім'ї (за винятком маленьких діток) не заважатимуть кулінарного дійства.

✅ Порада: вільний торець бажано зробити округлим, щоб уникнути випадкового травмування.

Фотографії П-подібних кухонь

п-подібна кухня

п образна червона кухня на замовлення
Авторська кухня дубова подібна

Виготовлення кухні п-подібної форми

Кому підійде кухня буквою «П»

  • Домогосподаркам, які більше половини вільного часу проводять за приготуванням їжі.
  • Любителям готувати (це можуть бути і чоловіки), які вважають це своїм хобі та постійно експериментують із продуктами у пошуках нових, вдалих комбінацій.
  • Яскраво вираженим перфекціоністам, у яких все підпорядковане досягненню ідеалу: кухонний інтер'єр, їжа, компанія. Таким людям підійдуть лише кухні на замовлення.
  • Власникам великих приміщень у приватному будинку або квартирі, призначених для зберігання, переробки та приготування їжі.
  • Тим, хто згідно з фінансовим статусом може собі дозволити не тулитися в 30-50м², але бажає мати просторі кімнати та габаритну п-подібну кухню з вікном, підвіконня якого плавно переходить у продовження комплекту.

Що вам більше підходить: розставляння меблів літерою «п» із симетричними «ногами» чи один вільний кінець змонтованого кухонного гарнітуру вкорочений?

✅ Варіант меблювання враховує приєднання до однієї «ноги» обідньої зони. Це може бути прямокутний, овальний стіл, який робиться стаціонарним або виїзним, барна стійка, півмісяць (дає можливість розташуватися з обох боків на досить близькій відстані, щоб зберегти інтимність обстановки). Стильні п-подібні кухні на замовлення, виконані в інноваційній конструктивній манері, зроблять ваш гарнітур особливим в очах друзів та рідних.

✅ Рекомендація: великий меблевий масив потребує різних типів освітлення. Рівневі стелі, світлодіодні стрічки, що клеяться, точкове підсвічування, невеликі бра, розміщені на стіні вздовж робочої зони – це створить комфорт для людини, що готує, і покращить дизайн п-подібної кухні.

Подібні комплекти можуть бути без навісних конструкцій. Замість них можна унікально оформити стіни, зробивши колаж із особистих фотографій, обравши гарні фотошпалери або плитку з незвичайним малюнком. Внутрішню «начинку» здатні доповнити рівневі каруселі та кошики.

Що робить нас особливими:

Індивідуальний підхід: Ми працюємо тісно з кожним клієнтом, щоб зрозуміти його потреби, переваги та бюджетні обмеження. Ми створюємо кухонні меблі, які ідеально відображають ваш стиль і відповідають вашим вимогам.

Автентичні матеріали: Ми використовуємо натуральні та високоякісні матеріали, які додають характер та унікальність вашої кухні у стилі лофт. Це може включати дерево, метал, скло та інші елементи, характерні для цього стилю.

Сучасний дизайн: Наші дизайнери постійно стежать за останніми тенденціями у світі дизайну інтер'єрів та створюють сучасні та стильні кухонні рішення у стилі лофт, які радуватимуть вас рік за роком.

Виготовлення на замовлення: Ми пишаємося тим, що створюємо унікальні кухонні меблі, які повністю відповідають вашим потребам та побажанням. Ми можемо адаптувати дизайн та розміри під вашу кухню та ваш смак.

Професійний монтаж: Наша команда досвідчених монтажників забезпечить швидку та якісну установку ваших меблів, щоб ви могли насолоджуватися новою кухнею в найкоротші терміни.

Наша спеціалізація – п-подібні кухні на замовлення. Готові попрацювати над виконанням будь-якого бачення клієнта!