Відеоролик як встановити двері для шафи-купе

Переглянувши дані відеоролики, ви зможете ознайомитися не тільки з процесом виготовлення меблів, а й складання меблів, а також декорування меблів в техніці декупаж.  Ця техніка дозволяє перетворювати звичні деталі інтер'єру, роблячи їх унікальними та неповторними. Декупаж стає все більш популярним, а меблі, прикрашені за допомогою нанесених на поверхню зображень, стають модними.

Надаємо послуги з  збирання меблів: шафи, кухні, ліжка, комоди, дитячі, столи.. Умови та ціни дивіться тут.

 

 

Наша компанія з виробництва меблів на замовлення надає послуги зі збирання меблів, зокрема складання шаф. Наші майстри мають великий досвід складання як серійних шаф, куплених у магазині, так і зроблених на замовлення (без свердлівки, фрезерування та розмітки) та весь необхідний інструмент.

   Навіщо викликати майстра якщо можна зібрати шафу-купе самому?

 Для збирання таких меблів як шафа купе  необхідно знання всіх тонкощів конструкції, процесу збирання, особливостей матеріалів.  Нашим майстрам нерідко доводиться виїжджати до клієнтів і перезбирати шафи, зібрані недосвідченими майстрами. Не витримана діагональ, двері, які не щільно зачиняються або затирають, висувні ящики, фасади яких виставлені криво і не правильно прикручені, туго зачиняються або скриплять. У таких випадках наші майстри витрачають час не лише на складання, а й на попередній демонтаж неправильно зібраної шафи-купе.

                         Вартість складання шафи -купе залежить від розміру, конфігурації, наявності та кількості висувних ящиків та інших пристроїв. 

 шафа-купе                       1 двері                      250-300
шафа-купе                            2 двері 500-600
шафа-купе                            3 двері 750-1100
Складання та встановлення висувної скриньки в шафу 70
 

як відрегулювати двері шафи-купе

як самостійно відрегулювати двері шафи-купе

збір шафа-купе вбудований

установка дверей потроєної шафи-купе

як відрегулювати фасади шафи

Скільки займає складання шафи-купе?

Середня шафа-купе займає від 2-3 годин. Час складання залежить від розмірів шафи, складності (конфігурація шафи, кількість висувних полиць, додаткового наповнення)

 Вартість  font-family:tahoma,arial,sans-serif; font-size:11px">збірки шафа-купе  меблів включає в < span style="color:#3b3b3b; font-family:tahoma,arial,sans-serif; font-size:11px">себе безпосередньо складання шафи згідно додається інструкціїДодаткові роботи, такі якпідрізка, зміни конструкції, свердління отвори під розеткисвітильники...) оплачуються як додаткові послуги.

Процес встановлення віри шафи-купе

встановити шафу купе

регулювання шафи-купе

Встановвка дверей меблів

установка замовленої шафи

Ми даємо гарантію на роботу наших збирачів. Це означає, що якщо протягом трьох днів після складання були виявлені недоробки зі складання шафи купе, які не були помічені при здачі роботи, то збирач зібрав шафу, зобов'язаний буде протягом двох днів після дзвінка приїхати і виправити недоопрацювання складання.

Складання дверей шафи-купе

Встановлення дверей шафи-купе

Дивися також "складання шафи-купе"