Перетяжка м'яких меблів | Ремонт диванів

Наша компанія займається виготовленням м'яких та корпусних меблів на замовлення, а також надає послуги з ремонту, перетяжки, реставрації та збирання меблів у київській області. Сучасні, класичні та антикварні м'які меблі, які потребують оновлення, прослужать не одне десятиліття, якщо потрапить до рук фахівців.
 

Ваш улюблений диван став жорстким, оббивка обвисла або зіпсувалася, а можливо вам просто набридла стара оббивка крісел, пуфів, диванів, стільців - перетяжка м'яких меблів стає виходом із ситуації, і вам зовсім не обов'язково розлучатися з улюбленими речами і немаленькими засобами на придбання нової меблів .

Ремонт та перетяжка м'яких меблів у Києві

Ви можете оновити, поміняти оббивку та відремонтувати м'які меблі, звернувшись до майстра, який виконає перетяжку м'яких меблів, заміну наповнювача або ремонт вдома у замовника, або в спеціалізованому цеху.

Послуги Перетяжки та Ремонту м'яких меблів

Виготовлення м'яких меблів на замовлення Майстер з ремонту та перетяжки м'яких меблів виконує такі види робіт як:

  • перетяжка м'яких меблів;

  • ремонт та заміна механізму;

  • ремонт рами дивану;

  • заміна набивання;

  • заміна пружинного блоку;

  • столярний ремонт м'яких меблів;

  • часткова заміна оббивки;

  • Реставрація меблів.

   
Послуги перетяжки м'якого крісла у Києві замовити послуги перетяжки м'яких меблів

Послуги перетяжки диванів

Послуги перетяжки м'яких меблів

перетяжка диванів з розкладним механізмом

перетяжка диванів

Клієнтам надається вибір з 2300 оббивних матеріалів - це дозволить вам з точністю підібрати бажаний колір і фактуру нової оббивки м'яких меблів.


Перетяжка диванов

 

Подробнее с расценками на работу мастеров  можете ознакомиться по телефону.

Порядок оформления заказа и выполнения работ

1.       В разделе «Контакты» указаны номера телефонов, по которым вы договариваетесь о визите мастера для первичной консультации, определения объёма работы, выбора материалов, расчёта стоимости договора.

2.       После согласования деталей подписывается договор на выполнение работ, которые, по желанию клиента, могут производиться на дому или в цехе компании.

3.       Мастерами выполняются цеховые работы (выкройка деталей, пошив, столярные работы).

4.       Этот этап подразумевает либо перетяжку мебели или монтаж новых деталей на дому у клиента, либо доставку клиенту готового изделия, если мебель вывозилась на ремонт в цех.

5.       Работы выполняются в течение 7-14 дней, согласно подписанному клиентом и исполнителем договору.

6.       Компания предоставляет 2-х летнюю гарантию на выполненную работу.

7.       Вызов мастера бесплатный.

Заміна старої оббивки м'яких меблів чи покупка нових?

У чому полягає переобивка дивана?
Найбільш затребуваною процедурою є заміна зовнішнього покриття меблів. Клієнт вільний вибрати тканину, аналогічну старій або замінити її на зовсім інший як у колірному, так і якісному текстиль.

Інший вид оновлення м'яких меблів - заміна внутрішнього наповнення та оббивки. Якісний дерев'яний каркас старих меблів обшивається новими матеріалами, проводиться заміна наповнення спинки, сидіння, підлокітників.

Ще однією незаперечною перевагою перетяжки старих меблів стає збереження ресурсів нашої планети. Реставруючи меблі, ви не викидаєте їх на звалище, тим самим зберігаючи нашу екологію.

Ми надаємо послуги реновації та перетяжки м'яких меблів будь-якого типу.