Перетяжка м'яких меблів | Ремонт диванів

Наша компанія займається виготовленням м'яких та корпусних меблів на замовлення, а також надає послуги з ремонту, перетяжки, реставрації та збирання меблів у київській області. Сучасні, класичні та антикварні м'які меблі, які потребують оновлення, прослужать не одне десятиліття, якщо потрапить до рук фахівців.
 

Ваш улюблений диван став жорстким, оббивка обвисла або зіпсувалася, а можливо вам просто набридла стара оббивка крісел, пуфів, диванів, стільців - перетяжка м'яких меблів стає виходом із ситуації, і вам зовсім не обов'язково розлучатися з улюбленими речами і немаленькими засобами на придбання нової меблів .

Ремонт та перетяжка м'яких меблів у Києві

Ви можете оновити, поміняти оббивку та відремонтувати м'які меблі, звернувшись до майстра, який виконає перетяжку м'яких меблів, заміну наповнювача або ремонт вдома у замовника, або в спеціалізованому цеху.

Послуги Перетяжки та Ремонту м'яких меблів

Виготовлення м'яких меблів на замовлення Майстер з ремонту та перетяжки м'яких меблів виконує такі види робіт як:

  • перетяжка м'яких меблів;

  • ремонт та заміна механізму;

  • ремонт рами дивану;

  • заміна набивання;

  • заміна пружинного блоку;

  • столярний ремонт м'яких меблів;

  • часткова заміна оббивки;

  • Реставрація меблів.

   
Послуги перетяжки м'якого крісла у Києві замовити послуги перетяжки м'яких меблів

Послуги перетяжки диванів

Послуги перетяжки м'яких меблів

перетяжка диванів з розкладним механізмом

перетяжка диванів

Клієнтам надається вибір з 2300 оббивних матеріалів - це дозволить вам з точністю підібрати бажаний колір і фактуру нової оббивки м'яких меблів.


Перетяжка диванов

 

Детальніше з розцінками на роботу майстрів можете ознайомитися по телефону.

Порядок оформлення замовлення та виконання робіт

1.   У розділі «Контакти» вказані номери телефонів, за якими ви домовляєтеся про візит майстра для первинної консультації, визначення обсягу роботи, вибору матеріалів, розрахунку вартості договору.

2.   Після узгодження деталей підписується договір на виконання робіт, які, за бажанням клієнта, можуть проводитися вдома або в цеху компанії.

3.    Майстерами виконуються цехові роботи (викрійка деталей, пошиття, столярні роботи).

4.  Цей етап передбачає або перетяжку меблів або монтаж нових деталей вдома у клієнта, або доставку клієнту готового виробу, якщо меблі вивозилися на ремонт у цех.

5.  Роботи виконуються протягом 7-14 днів, відповідно до підписаного клієнтом та виконавцем договору.

6.   Компанія надає 2-річну гарантію на виконану роботу.

7.   Виклик майстра безкоштовний.

Заміна старої оббивки м'яких меблів чи покупка нових?

У чому полягає переобивка дивана?
Найбільш затребуваною процедурою є заміна зовнішнього покриття меблів. Клієнт вільний вибрати тканину, аналогічну старій або замінити її на зовсім інший як у колірному, так і якісному текстиль.

Інший вид оновлення м'яких меблів - заміна внутрішнього наповнення та оббивки. Якісний дерев'яний каркас старих меблів обшивається новими матеріалами, проводиться заміна наповнення спинки, сидіння, підлокітників.

Ще однією незаперечною перевагою перетяжки старих меблів стає збереження ресурсів нашої планети. Реставруючи меблі, ви не викидаєте їх на звалище, тим самим зберігаючи нашу екологію.

Ми надаємо послуги реновації та перетяжки м'яких меблів будь-якого типу.