Пряма кухня на замовлення

Переваги прямої (лінійної) кухніПереваги прямої кухні

  • Переваги лінійної кухні - це оптимальний варіант планування, особливо на маленькій площі, який передбачає виділення зони біля однієї зі стін під робочий простір. Пряма кухня - це чудовий варіант для квартири-студії, тому що допомагає візуально відокремити робочу її зону від місця для відпочинку.
  • Лінійна кухня легка в проектуванні та в установці, що істотно знижує її вартість.

Замовити пряму кухню

Прямі кухні відомі кожному з нас. Вони передбачають лінійне розташування елементів гарнітуру вздовж стін. Залежно від площі приміщення та кількості складових кухонного набору, планування робиться однорядним або дворядним (нижче представлені прямі кухні з фото)

Фото прямих кухонь

пряма кухня

пряма кухня на замовлення

замовити кухнею прямої форми недорого

мебель для кухни на заказ рабальский остров

сучасна лінійна пряма кухня дизайнерська кухня лофт на горище

пряма класична кухня

недорога пряма кухня

кухня пряма молочного кольору

дубова біла пряма кухня на замовлення

сучасна пряма кухня

біла пряма кухня

пряма кухня з маленьким островом кухня мдф з маленьким кухонним островом
лінійна кухня з островом

к.пр-13

ексклюзивна пряма червона кухня на замовлення

к.пр-13

сіра пряма кухня

пряма форма кухні

авторська пряма кухня авторська пряма кухня на замовлення
виготовлення кухні на замовлення рибальський острів аркова пряма кухня

 

Маленька пряма кухня
Маючи площу всього 4,5-6м², вибираємо прямі кухні у стилі мінімалізм: раковина, стільниця, плита, доповнені знизу висувними шухлядами, а вгорі ящиками. Поекспериментувавши з кольором, вдається знайти такий відтінок, який зорово збільшує простір.

Порада: світлі вертикальні смужки в шпалерах або покладеній на стіні плитці «піднімуть» стелю.

Зручна пряма кухня
Для маленьких кухонь можна розглянути варіанти з вбудованою побутовою технікою. У великих прямих кухнях знайдеться місце під установку електричної кавоварки, кухонного комбайна, окремої морозилки, духової шафи, розміщеної на тій висоті, де зручно, та інших побутових приладів. Деякі господарки для звільнення простору у ванній кімнаті пральну машинку також переміщують на кухню.

Планування прямої кухні
Прямі кухні в хрущовці або більш просторій квартирі - вони монтуються без особливих складнощів. Тут не треба огинати кути (як в однойменних випадках) або продумувати системи підведення та відведення води (для острівних моделей інтер'єру).

Абсолютно все – за бажанням клієнта

Прямі кухні на замовлення мають на увазі будь-який дизайнерський стиль, колір та конфігурацію. Вибираєте монохром, контраст, бежеву нейтральність чи білу кристальну чистоту відтінку. Будь-які малюнки, зображення на фасадах комплекту, на «фартуху», найзручніше для замовників наповнення шафок.

Важливий аспект – відсутність фінансового дискомфорту. В індивідуальному виконанні доступні кухні прямі економ-класу, з барною стійкою, з вбудованим і додатковим освітленням, прямі кухні в стилі «модерн», «скандинавія», «етно» та ін. Тільки після проведення всіх погоджень замовлення вирушає виконання.

Як замовити кухонні меблі?

Чи зможете ви купити кухню недорого? Звичайно. Питання в тому, наскільки вона буде зручною в експлуатації, адже конвеєрне виробництво не враховує окремих побажань покупців. Наша компанія пропонує створити привабливий кухонний гарнітур для вас. Щоб замовити кухню, достатньо зателефонувати в будь-який день за вказаними на сайті телефонами або залишити заявку на виїзд дизайнера. Ми гарантовано підберемо найбільш оптимальні матеріали та фурнітуру, щоб задовольнити ваші потреби у відповідності до фінансових можливостей.