Кутова кухня на замовлення у Києві

Прямі кухні

Кутові кухня

авторский кухонный остров

П-подібні кухні

Кухонні острови

Виготовлення кухонь за індивідуальними ескізами будь-якої складності та форми: пряма кухня, кутова, п-подібна, радіусна. Гарантія якості. Своє виробництво. Великий вибір матеріалів та фурнітури. Виїзд дизайнера-замірника додому.

Завдяки нашому менталітету, найвідвідуванішим приміщенням у квартирі є кухня. Тут збирається сім'я, друзі, сусідка, що забігла на 5 хвилин.

Кутові кухні під замовлення мають одну відмінність: меблі в них обов'язково займають місце, створене перпендикулярно стіновими конструкціями кухні, що сполучаються (по-простому, один з кутів кухні). При цьому тумби, що формуються на цій ділянці, виходять досить місткими.

Замовити кутову кухню

модульна кухня кутова варіанти кутових кухонь

проект кутової кухні

кутова кухня на замовлення фотографії

кухня із зображенням вишні
кухня від меблів кутова купити кутову кухню з дерев'яною стільницею

кутова кухня на замовлення у Києві

дизайн проекти кутових кухонь

варіанти кутової кухні з островом на замовлення Київ варіанти кутової кухні з островом
функціональна кухня кутова на замовлення
кутова сіра кухня у стилі модерн

недорога кутова кухня на замовлення

кутова кухня з МДФ

біла кутова кухня

дсп кутова кухня

кутова кухня

біла класична кутова кухня

нижні секції кутової кухні

кухня бірюзового кольору на замовлення

кухня зеленого кольору

майстри ставлять кутову кухню виготовлену на замовлення майстри ставлять кутову кухню

продаж кутової кухні Київ

елітні кутові кухонні меблі

процес виготовлення та встановлення кутової кухні на замовлення

кутова Кухня на замовлення Бишів

кутова Кухня на замовлення Житомир

кутова Кухня на замовлення Буча

кутова Кухня на замовлення Бориспіль

кутові кухонні меблі на замовлення Одеса

кутові кухонні меблі на замовлення Біла церква

кутові кухонні меблі на замовлення Дніпро

кутові кухонні меблі на замовлення харків

кутова кухня в хрущовці на замовлення

 

елітна кутова кухня на замовлення Україна

елітна кутова кухня з фартугом

бордова дизайнерська кутова кухня

дизайнерські кухонні меблі на замовлення Київ

біла дизайнерська кутова кухня

к.у-105

червона дизайнерська кутова кухня

кухня кутова з червоними фасадами

кутова кухня з дуба на замовлення


Фасади для кутової кухні на замовлення

Які види тумб виготовляються в місцях стикування?

а) Кут 90 °, складений з урахуванням двох фасадів тумб. Універсальне компонування не потребує значних витрат і виглядає цілком естетично.

б) Наявність скосу в тумбі (трапецієподібна форма). У маленьких приміщеннях краще від неї відмовитись, а якщо розглядати великі кухонні кутові гарнітури, то виглядає дуже гармонійно.

в) із закругленням всередину. За рахунок радіального виконання фасаду тумба, а значить і весь гарнітур, коштуватимуть більше.

Кутові кухні (фото) заповнюють місце, полегшуючи прибирання в важкодоступному місці. Вони заповнюють малофункціональну частину кухні та вивільняють місця, якщо зазирнула на посиденьки пар-трійка добрих знайомих.

Можливе наповнення для кутової кухні

Виготовлення кутової кухні на замовлення

Кутові кухні на замовлення – багато конструкторських видів гарнітурів. На кухні сучасні господині проводять 20-60% свого часу, тому меблі, як одяг, треба підбирати під себе: щоб було зручно, практично, а процес приготування приносив незмінне задоволення.

1. Тим, кому важливо одержати кутові кухні недорого. Варіант буквою «Г» може мати рівні або різні сторони і складатися з 8-15 елементів. Для здешевлення варильна поверхня та окрема піч-духовка замінюються газовою або електроплитою. Тим, кому не важлива фінансова сторона покупки, пропонується безліч вбудованих опцій та способів дизайнерського оформлення.

2. Кухонні гарнітури кутові з додатковим півостровом. Тут лише один бік комплекту примикає у стіні. Острівець може бути місцем прийому їжі для 2-4 осіб, бути обладнаний у вигляді зони релаксу (якщо встановити туди телевізор або музичний центр), стати місцем для встановлення габаритного кухонного приладдя.

замовити виготовлення кутової кухні

3. Комусь до вподоби дизайн кутової кухні з барною стійкою. Хороша ідея для любителів соків, коктейлів та інших напоїв, що дозволяє затишно влаштуватися з келихом та соломинкою.

4. Що, якщо один із катетів уявно представленого трикутника кутової кухні поєднати з місцем біля вікна? Ледве підняти підвіконня, зробити його ширшим - і вийшла робоча зона зі стільницею або місце під раковину. Єдина незручність пов'язана із потребою зменшити розмір вікна за висотою. Коли ідея варта втілення, чому б не реалізувати її?

Чому варто замовити кутову кухню

1. Ви оформите приміщення так, щоб зберегти достатньо вільного простору.

2. Компактність розміщення ящиків, побутової техніки дуже зручна у процесі створення їжі.

3. Зонування місць приготування їжі та обіднього столу – ще один плюс на користь замовлення кутової кухні.

Проектування кутової кухні

Після виконаних вимірів потрібно визначитися з типом розміщення меблів, а також чітко позначити розташування плити, холодильника і миття. Вони залежить від точок підключення газу, електрики, трубних комунікацій.

Розміщувати мийку у кутовому відсіку кухні не завжди раціонально. У деяких випадках місце поєднання меблевих конструкцій більше підійде для дрібних побутових приладів, печі НВЧ, з'єднання поверхні, що гріє, з робочою зоною стільниці.

Використання 3D-планувальника (Pro100, SketchUp від Google, Color Style Studio та ін.) забезпечить правильне проектування кутової кухні з урахуванням вибору гармонійного оздоблення фасадів.


Кутові кухні під замовлення мають одну відмінність: меблі в них обов'язково займають місце, створене перпендикулярно стіновими конструкціями кухні, що сполучаються (по-простому, один з кутів кухні). При цьому тумби, що формуються на цій ділянці, виходять досить місткими. ..