Что необходимо знать о ДСП

Просмотрев данные видеоролики, вы сможете ознакомиться не только с процессом изготовления мебели, но и сборки мебели, а так же декорирования мебели в технике декупаж.  Эта техника позволяет преображать привычные детали интерьера, делая их уникальными и неповторимыми. Декупаж становится всё более популярным, а мебель, украшенная при помощи нанесенных на поверхность изображений, становится модной.

 Полезное видео о ДСП, что такое ДСП, процес производства, как выбрать ДСП.

В настоящее время большая часть мебели изготавливается из материала который называют ДСП (древесно-стружечная плита)

Тиы ДСП

все о ДСП

свойства ДСП

На сьогоднішній день меблева промисловість переживає справжній розквіт за рахунок активного застосування надійних матеріалів, кожен з яких на момент свого винаходу був свіжим революційним відкриттям. Сьогодні мало хто здатний згадати, не кажучи вже про те, щоб у фарбах уявити, що всього кілька десятків років тому відходи деревообробки вважалися саме відходом, ні на що не придатною стружкою. Вже точно нікому не спало б на думку, що з цих «трісок» можна робити чудові предмети інтер'єру, функціональні і красиві. Ну, а зараз вже без повсюдно використовуваної меблів з ДСП Київ складно собі уявити - як і будь-який інший місто. У який будинок не зайди, обов'язково побачиш там шафа зі стінками з такої пресованої і проклеєного стружки, стіл, ліжко, ширму.

У багатьох будівлях можна виявити різні перегородки з ДСП. Популярний цей матеріал також і в сфері оздоблювальних робіт.    Ми гарантуємо, що всі деревостружкові плити та деталі з них, які ви маєте можливість тут придбати, відповідають прийнятим у цивілізованому світовому співтоваристві стандартам якості. Ви самі зможете в цьому переконатися, ледь приступите до використання нашої продукції. Трохи про основні переваги    Коли заходять розмови про ДСП, в підсумку майже неминуче спливає порівняння цього матеріалу з його «прабатьком»: натуральним деревом. І, як це не дивно, деревно-стружкові плити виграють по цілому ряду параметрів. При цьому ДСП, вироблене згідно всім сучасним технологіям, може похвалитися куди більшою однорідністю, ніж більшість доступних пиломатеріалів. Загалом-то, тільки натуральна деревина найвищої якості (і, відповідно, вартості) володіє схожим рівнем однорідності. А ось на ДСП ціни, треба зауважити, завжди відрізнялися підвищеною демократичністю.    Будь столяр скаже вам, що працювати з ДСП Україна куди простіше, ніж з деревиною.

При всій його міцності, його куди простіше якісно порізати, розкроїти. Крім цього, у стружкових плит набагато ширше спектр застосування. Вони відрізняються приголомшливою влагоустойчивостью, добре ізолюють звук і тепло. Так що будь-якому майстрові при роботі з таким матеріалом відкриваються практично безмежні можливості для реалізації ідей, фантазій, для використання цілого різноманіття технік обробки.