Винный шкаф из дерева на заказ

Изготовление винных шкафов под заказ по индивидуальным размерам и дизайнам. Собственное производство мебели из натурального дерева. Все виды столярных работ. Резьба по дереву.

Мебель для хранения вина

Винный шкаф из дерева

Полки и стеллажи для хранения вина

Винный шкаф из дерева на заказ

Полки и стеллажи для хранения вина на заказ

Винный шкаф из дерева под заказ

Деревянный Винный шкаф

Винный шкаф из дерева под заказ Киев

Шкаф для хранения вина

Винный шкаф из массива

Мебель для хранения вина

Винный шкаф из массива дерева

Мебель и стеллажи для вина

Винный шкаф из массива дерева на заказ

Винный шкаф из дерева на заказ

Винный шкаф из массива дерева на заказ москва

Винный шкаф из дерева под заказ

изготовить винный шкаф

Винный шкаф из дерева на заказ

 

Полки и стеллажи для хранения вина

Всім відомо, що вино може зберігатися десятиліттями, але для цього потрібні певні умови. Сьогодні для цих потреб існує спеціальна техніка - винні шафи. Ці агрегати відрізняються від звичайних холодильників можливістю встановити температуру від +5 до +20 градусів.

Полиці в шафі розроблені для горизонтального розташування пляшок. Такий спосіб зберігання вин перешкоджає попаданню повітря в пляшку і захищає пробку від впливу часу. Завдяки такому широкому діапазону можна захистити напої від окислення. Також на тривалість зберігання вин в шафі впливає такий параметр, як вологість повітря. В цьому обладнанні вбудований спеціальний датчик, що відслідковує рівень вологості і підтримує його на оптимальному значенні.

Вино в процесі зберігання набуває нових смакові відтінки, його аромат з роками поліпшується. Щоб ці характеристики дотримувалися необхідний повітряний фільтр, що прибирає сторонні запахи з винного шафи.

Зберігати вина в звичайному холодильнику не можна ще й з тієї простої причини, що вібрації від роботи компресора сприяють появі осаду в напоях. Винний шафа з дерева не виробляє вібрацій, що позитивно позначається на напоях.

ЕЕще однією перевагою винного шафи для будинку є захищеність пляшок від сонячних променів. Якщо в конструкції винного шафи з дерева передбачені вставки зі скла, то воно покривається спеціальними складами, які відображають ультрафіолет.

Винний ШАФА - ПРЕДМЕТ ІНТЕР'ЄРУ
Зберігати вино можна не просто в спеціальному пристрої прямокутної форми. Хочеться підкреслити вишуканість напою, його витонченість і створити настільки ж вишукану атмосферу в приміщенні, де зберігаються вина. Тому виробники винних шаф з дерева продумують їх дизайн. Сьогодні можна купити винний шафа з інкрустацією, скляними вставками. Крім відділення для зберігання напою з унікальними умовами в них є додаткові полиці для келихів, штопоров та інших необхідних аксесуарів. Винний шафа для будинку - це елегантний предмет інтер'єру і сучасне обладнання в одному предметі