Розетки та зарядні пристрої для мебели

Як вибрати розетки в стільницю на кухню та подовжувач в офіс?
Розетки, що вбудовуються в стільницю, з'явилися на українському ринку відносно недавно, на початку 2011 року почали масово з'являтися перші моделі, проте таке рішення знайшло популярність, як серед домогосподарок на кухні, так і серед офісних працівників.

встроенная розетка для кухонного острова розетка скрытая на кухне
скрытые кухонные розетки Выдвижная розетка для столешницы
Выдвижной блок розеток с USB Выдвижные розетки для кухни: встроенные блоки
Скрытые выдвижные розетки Выдвижные розетки в Украине продажа
Розетка встраиваемая и выдвижная в столешницу

 Висувні розетки виглядають естетично і досить функціональні, з появою великої кількості електроприладів, стаціонарних розеток може вже не вистачати. Звичайні подовжувачі або короби з розетками виглядають не привабливо і псують зовнішній вигляд робочої поверхні на кухні або в офісі, а щоб зробити нові розетки в стіні, необхідно штробити стіни і робити нові висновки для розеток. Такі ситуації досить поширені, навіть при плануванні нової кухні чи робочого місця співробітника іноді не враховують кількість розеток і при експлуатації стикаються із проблемою нестачі розеток. У таких випадках можна використовувати висувні розетки для стільниці, Вам не доведеться переробляти ремонт, і розетка не зіпсує зовнішнього вигляду меблів, т.к. можна підібрати найбільш підходящий варіант по дизайну, кольору виконання та функціоналу.

Каталог Встраиваемых розеток в столешницу,

Для кухні

Якщо ми говоримо про кухню, то найчастіше вбудовані розетки встановлюють в стільницю і перевагою користуються прості блоки на 3 розетки або моделі в комбінації з USB портами та бездротовою зарядкою для телефону.

Якщо на стільниці недостатньо місця, то розетку можна вбудувати на дно підвісної шафи.


Різновиди подовжувачів, що вбудовуються

Орієнтація установки:

1. Горизонтальні

2. Вертикальні

Горизонтальні (прямокутні) розетки, що вбудовуються, займають більше місця на поверхні, вертикальні (круглі) розетки займають мало місця на поверхні, проте потрібно враховувати, що вони забираються всередину стільниці і знизу було місце для їх розміщення. Цей нюанс можна вирішити, випивши задню стінку ящика, за формою розетки.

Колір

1. Білий

2. Сріблястий

3. Чорний

Всі найпопулярніші моделі представлені у трьох базових кольорах. Якщо перед Вами стоїть складне дизайнерське завдання, то при виборі розетки з металевою лицьовою панеллю Ви зможете її перефарбувати.

Матеріал кришки

1. Пластик

2. Метал

Є моделі, повністю виконані з металу, як правило, основа зі сталі, а лицьова панель з алюмінію, переважно це горизонтальні моделі. Розетки вертикальні або з бездротовою зарядкою є поєднанням твердого пластику і металу.

По повз звичайних розеток наповнення висувних блоків може бути встановлено: