Конференц столи на замовлення

Столи для переговорів "Дві голови краще, ніж одна". Незважаючи на те, що це кліше використовується занадто часто, найкраще воно підходить для визначення конференц-залу в офісі.

Конференц-зал вже давно вважається зоною військових дій, де великі та малі корпорації генерують свої геніальні ідеї, збираючи воєдино думки колективу та наводячи їх у дію.

Столи для переговорів на замовлення

виготовлення столів для переговорів на замовлення

великий овальний стіл для переговорів

прямокутний білий стіл для переговорів

 

13

14

вибрати конференційний стіл

замовити виготовлення конференційного столу

форми конференц столів

З появою новітніх технологій, стилів роботи, засобів комунікації, виникло безліч місць (від обідньої кімнати до тренажерного залу), де стала можливою колективна творчість та взаємодія. Але все ж таки основним є конференц-зал, обладнаний меблями, що сприяють творчому мисленню і це не обов'язково химерний витвір мистецтва, що вражає уяву і відволікає від мети. Конференції або збори можуть проводитися і в інтимній обстановці невеликого офісу. Конференц-столи можуть мати різну форму: Конференц-столи Р – образні, U-подібні, невеликі круглі столи та багато інших.

Продукція компанії МебелАрт  Меблі на замовлення допоможе обладнати переговорну кімнату меблями саме відповідно до ваших вимог. Ми чуйно реагуємо на нові моделі взаємодії співробітників, які потребують більш гнучкого та функціонального робочого простору. Поділ офісної площі за допомогою системи знімних панелей робить її зручною та економічно ефективною, оскільки стає можливою швидка трансформація офісу в залежності від потреб колективу. Вони можуть розширюватися, скорочуватися або змінюватися з урахуванням змінних потреб, включаючи конференц-зали. Незважаючи на те, що образ меблів для конференц-залу на перший погляд, здається зрозумілим усім, необхідно ретельно продумувати її дизайн, адже він може суттєво вплинути на результати наради чи переговорів. Розмір, форма та матеріал, з якого зроблений конференц-стіл, може або розмежувати співробітників за рівнем влади, або створити простір, де всі ідеї та думки приймаються рівною мірою. Великою мірою меблі переговорної кімнати або конференц-зали проектують образ корпоративного успіху, а також є прямим відображенням корпоративної культури та стилю.