Поради Як Спроектувати Кухню на Замовлення

☑ Якщо ви вирішили придбати якісні, зручні та довговічні кухонні меблі, звертайтесь до компанії «МебельАрт».  Наші дизайнери допоможуть спроектувати кухонну за всіма правилами ергономіки, а наші майстри її зробити якісно та надійно.

Поради як проектувати кухню на замовлення в Києві


 1. Почніть з вирізування фотографій, що вам сподобалися кухонь на замовлення, з журналів, переглядайте зображення в інтернеті. Таким чином, ви чітко сформуєте стиль бажаних меблів на замовлення. Втім, не обов'язково дивитися саме кухонні меблі, вас можуть залучити, наприклад, будь-які риси меблів для вітальні.

правильне розташування кухонних меблів

Визначте всі ці деталі. Якщо ви зберете подібне портфоліо, нашим дизайнерам буде простіше створити ідеальний проект для вашої кухні на замовлення.

наповнення кухні

 2. Напишіть список побажань. Цей перелік повинен включати конкретні речі та вимоги, необхідні ваших нових кухонних меблів на замовлення. Визначтеся, що вам подобається чи не подобається в існуючій кухні чи плануванні простору. Вам потрібна велика робоча поверхня? Більше/менше місця для зберігання речей? Більше інтенсивне освітлення? Чим повніше буде цей перелік, тим швидше буде створено дизайн-проект, і тим менше змін доведеться вносити до нього, втрачаючи при цьому дорогоцінний час.

проект шафа-купе
Поради як проектувати кухню на замовлення в Києві

3. Подумайте, яка техніка може вам знадобитися. Чи буде вона вбудовуваною або окремою? Якщо у вас є планування приміщення, зробіть копію для дизайнера.

кухонна техніка кухонная встроенная техника

4. Телефонуйте до компанії «Мебеларт», щоб призначити час для безкоштовного виклику додому дизайнера. Ви даєте нам зібрану вами інформацію, а ми надаємо вам багато додаткових відомостей, пропозицій, нових думок та ідей.

Професійний дизайнер кухонних меблів на замовлення в Києві покаже перелік матеріалів з наочними зразками, а також сформує вартість кухонного гарнітура, і в разі потреби запропонує варіанти різної цінової категорії для того, щоб замовлені меблі вписалися у ваш бюджет.

Варіанти планування кухонних меблів 

  

  

 

На что обратить внимание при заказе кухни