Вироби зі штучного каменю на замовлення

Меблі та предмети інтер'єру з натурального каменю на замовлення в Україні. Робимо меблі, стільниці (Стільниці з дерева), підвіконня і підлоги; у ванних кімнатах їм оздоблення стін, з кварцу, акрилу та майстерного каменю. Виготовимо будь-які меблі за індивідуальним дизайном за адекватною ціною. Своє виробництво.

Форми кромки стільниці зі штучного каменю на замовлення

Форми кромки стільниці зі штучного каменюФорми кромки стільниці зі штучного каменю на замовлення

Стільниці зі штучного каменю на замовлення

Штучний камінь знайшов своє застосування у багатьох виробах. Він чудово виглядає як:

  • Стільниці для кухні
  • Стільниці у ванну кімнату
  • Стола з каменю
  • Барної стійки

замовити виготовлення кухні

Естетичні характеристики не єдина перевага кам'яної стільниці, виконаної на замовлення. Штучний камінь – це міцний і довговічний матеріал, при правильному поводженні, він не втрачає своєї привабливості десятки років.

Кухні зі стільницею зі штучного каменю на замовлення

п-подібна кам'яна стільниця

стільниці з граніту на замовлення

відео як роблять кам'яну стільницю як роблять кам'яну стільницю на замовлення
КАМ'ЯНА СТІЛЬНИЦЯ кварц кам'яна стільниця
виготовлення кухонної стільниці зі штучного каменю виготовлення стільниць зі штучного каменю в Києві
форми кам'яної стільниці вартість стільниці з каменю

кварцова стільниця для кухні на замовлення

де замовити меблі з каменю

кухонна стільниця зі штучного каменю на замовлення кутова кухонна стільниця зі штучного каменю

що можна робити із кварцу

Стільниця для кухні зі штучного каменю ціна в Україні
жінка на кухні Стільниця зі штучного на замовлення Ірпінь
меблі в елітній квартирі Стільниця зі штучного на замовлення нові петрівці

Стільниці зі штучного каменю на замовлення

Стільниці зі штучного каменю на замовлення

Стільниці зі штучного каменю

Стільниці зі штучного каменю

Як вибрати стільницю зі штучного каменю?

Що вибрати, кварц чи акрил? Це питання ми чуємо від замовників найчастіше. І той і інший матеріал має специфічні характеристики, знаючи які ви легко приймете рішення.

Стільниця з акрилового каменю має чудову властивість – термопластичність. Це означає, що акрилу можна надавати різні форми без випилювання та клею, відповідно і без швів, а у випадку з великими конструкціями, шви будуть непомітні. Але та ж термопластичність стає протипоказанням для дії високих температур, на акрилову стільницю не можна ставити гарячі каструлі та сковорідки. Акриловий камінь можна відполірувати за невеликого пошкодження.

Процес встановлення стільниці зі штучного каменю (Відео)

Стільниця зі штучного кварцу – це майже натуральний камінь, адже у його складі до 95 відсотків кварцу, здобутого із природних джерел. Він твердіший і важчий за акриловий агломерат.Стільниця зі штучного кварцу - це майже натуральний камінь, адже в його складі до 95 відсотків кварцу, видобутого з природних джерел. Він твердіший і важчий за акриловий агломерат.

Столи з каменю на замовлення

 

 

 

 

   

Безперечною перевагою є те, що обидва матеріали мають щільну структуру, в якій, на відміну від натурального каменю, немає тріщин, великих пір. Це дозволяє легко очищати плями від розлитих рідин та жиру, що полегшує догляд за стільницею. Штучний камінь чудово зарекомендував себе як у кухні, так і у ванній кімнаті, в умовах перепаду температур та вологості.

Кам'яна стільниця з акрилу або кварцу на замовлення

Акрилові та кварцові стільниці на замовлення приваблюють великою кількістю кольорів і текстур, а також можливістю втілити будь-який задум дизайнера в реальний об'єкт.

Елементи інтер'єру із натурального каменю на замовлення

туалетний столик із штучного каменю

Стільниці зі штучного каменю на замовлення

Виготовлення меблів з мармуру, акрилу та натурального каменю

Види штучного каменю

 Порівняння природного та штучного каменю для стільниць у меблях під замовлення в Києві.
Різні види натурального каменю мають різні властивості, застосовуючись у стільницях у меблях на замовлення, так само як і види штучного каменю. То в чому ж відмінність? Постараємося висвітлити це питання
Розглянемо натуральний камінь, наприклад візьмемо граніт.

Граніт – твердий, що слабко піддається кислотно-лужній ерозії або мінливим погодним умовам, через свою зносостійкість часто використовується для будівництва, а також у меблевому виробництві для виготовлення кухні на замовлення (стільниці). Оскільки граніт – натуральний камінь, ми говоримо про його доставку, можливо, здалеку, тому для довгої стільниці його доведеться різати, шви ж чудове місце для розвитку бактерій, що зовсім не бажано для такої області, як кухня. Зазвичай максимальна довжина цільної стільниці із натурального каменю не перевищує 2,5 метри. Стійкість цього каменю до проникнення в нього порівняно зі штучним – дещо меншою. (Кухонні стільниці з дерева)


У порівнянні з натуральним каменем, штучний камінь легший і може бути вигнутий відповідно до вимог замовника, безшовні стільниці в кухні на замовлення, безперечно, завойовують стійкі позиції на меблевому ринку. Але у штучного каменю є також свій недолік, якщо ви купуєте кухню на замовлення зі світлою стільницею, вам доведеться посилено за нею доглядати, уникаючи появи темних плям, оскільки вона теж дещо сприйнятлива до проникнення барвників.

Розглянемо стільницю зі штучного каменю, а наприклад візьмемо кварц (містить 93,7% натурального кварцу). Його перевагами є те, що він не дряпається, екологічно нешкідливий (не токсичний, не є джерелом випромінювання). Недоліком є ​​його виняткова твердість, що ускладнює процес обробки стільниці для меблів на замовлення, тому його ціна відносно висока.

Ось кілька простих правил, які допоможуть вам довго користуватися стільницею зі штучного каменю, не завдаючи їй шкоди:


1. Не ставте розжарені предмети безпосередньо на стільницю, щоб уникнути появи плям і тріщин, користуйтеся спеціальними підставками.
2. Постарайтеся не користуватися стільницею як обробна дошка.
3. Не кидайте важкі предмети на стільницю, щоб уникнути сколів.
4. Уникайте контакту стільниці з кислотами та лугами (кварцові стільниці відносно стійкі до цих речовин, але ризикувати не варто).
Ті самі правила діють і по відношенню до натурального каменю.

Звичайно, все має дві сторони, так що ви можете вибрати кам'яну стільницю для меблів на замовлення з міркувань цінової вигоди, кольору та форми. Для ознайомлення з каталогом кам'яних та стільниць з іншого, більш дешевого матеріалу, заходьте на сайт компанії «Меблі на замовлення».