Художнє різьблення та розпис на дереві

Види художнього різьблення    Наші роботи    Вартість різьблення по дереву

художнє різьблення по дереву фото

 

  • Галерея робіт з художнього різьблення та столярних робіт
  • Види різьблення по дереву
  • Інструменти для різьблення
  • Види деревини

 

Сучасне художнє різьблення по дереву Види художнього різьблення по дереву Резьба по дереву: авторские изделия из дерева с резьбой види різьблення по дереву відео

Замовити різьблення по дереву Київ

Мінімальне замовлення на виріб15 000 грн.

 Художнє різьблення по дереву. У цьому розділі ви можете ознайомитись з деякими зразками наших виробів.

ПРОЕКТ ХУДОЖНЬОГО РІЗЬБА І ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЯ

Виготовимо будь-які меблі або інший столярний виріб із художнім різьбленням за проектом нашого дизайнера або за зображеннями, які ви надасте.

Різьблення по дереву у Києві

Різні меблі у Києві | Замовити художнє різьблення

У виготовленні дерев'яних меблів часто змінюють художнє різьблення по дереву. Існує багато видів художнього різьблення по дереву, ми звернемося до кількох з них: вирізання літер, плоске, рельєфне та скульптурне різьблення. Для виконання зазначених робіт потрібні спеціальні інструменти, які включають ножі (косі, різаки, ложкові), долота, скоби та скоблі, стамески (прямі, косі, пологи, напівкруглі та куточки) і молотки.

Інструменти для різьблення по дереву

Є професійні інструменти та набори для початківців. Якщо вас залучила якась певна робота зі спеціалізованого журналу, то там же вказано перелік інструментів, необхідний для виконання цього твору.

Більшість із них ви будете використовувати надалі. У будь-якому випадку віддавайте перевагу якісному інструменту з гарної сталі та належним чином заточеному. Тупий або неправильно заточений ніж тільки засмутить вас, розкришить дерево, зіпсує малюнок і відіб'ється бажання займатися різьбленням надалі.

Тепер поговоримо про те, який тип різьблення ви хотіли б спробувати?

Плоське різьблення

Плоське різьблення є найпростішим і потребує лише два види інструментів: ніж та стамеску. Основою є плоске тло, в якому робляться поглиблення, згідно з малюнком.

Вирізання букв

Цей вид може бути простим та складним, все залежить від породи дерева та складності орнаменту. Тут ви можете використовувати різноманітні долота та стамески, які допоможуть вам створити всі мислимі та не мислимі форми.

Рельєфне різьблення

Цей вид різьблення характеризується тим, що тривимірний малюнок височіє над утопленим (видовбленим) фоном. Виконання цього завдання вимагатиме від вас додаткових капіталовкладень у додаткові інструменти. Звичайно, ви можете спробувати обійтися набором для початківця, але це істотно обмежить ваші можливості і ускладнить завдання.

Скульптурне різьблення

Найскладніший вид різьблення, який вимагатиме від вас здатність бачити перспективу, дотримуватися пропорційності (якщо ви не авангардист). Сама назва говорить про те, що ви вирізуєте не просто зображення на площині, а об'ємну скульптуру, яку можна розглянути з усіх боків, найчастіше кути та грані закруглені. Відповідно, розширюється і набір інструментів.

Тепер кілька слів про види деревини

Кожне дерево має свої особливості. Від вибору відповідної деревини залежить результат вашої роботи та кількість зусиль. Користуйтеся правильно висушеною сировиною. Для початківців рекомендується м'яка деревина, така як липа (складно при поліруванні досягти глянсової поверхні, найчастіше фарбується), сірий горіх (найлегше вирізати), сосна (дуже зерниста, багато твердих вузлів). Середня складність вирізування деревина червоного дерева. Дуже тверда у вишні, цукрового клена, дуба, волоського горіха.

      Майстерня різьблення по дереву «Мебеларт» пропонує послуги з художнього різьблення по дереву та столярні роботи:

Різьблені меблі. Художнє різьблення по дереву у Києві:

-Меблі на замовлення з будь-якої породи дерева
- письмові, ігрові, чайні столи та столики
- різьблені ліжка
- винні шафи та тумби
- двері та дверні отвори
- меблі для лазень та саун

Предмети інтер'єру та декору:

- винні стелажі та бари
- бібліотеки
- сходові та балконні огорожі
- західні стовпи
- різьблені картини, нарди, ящики для вина
Облаштування домашніх каплиць та молельних кімнат
- різьблені ікони та хрести
- іконостаси та кіоти
Об'ємно-різьблена символіка:
- вивіски для барів та ресторанів
- сімейні герби

Малі архітектурні форми:

- мости та містки
- альтанки, колодязі та садові меблі
- перила та дерев'яні огорожі
Кожна робота виконується індивідуально, у різних стилях та напрямках, ґрунтуючись на побажаннях та смаках замовника, на високому рівні та у необхідні терміни.

Теги