Дерево як матеріал для виготовлення меблів

Компания Мебельарт изготовит для вас по индивидуальному проекту деревянную кухню, деревянный шкаф, кровать и другую деревянную мебель. Художественная резьба по дереву.

Дерево як матеріал для виготовлення меблів
Дерево как материал для изготовления мебели

Сировина для виготовлення дерев'яних меблів

Дерево як матеріал для виготовлення меблів. З незапам'ятних часів дерево було найкращою сировиною для виготовлення меблів. В даний час ми маємо доступ до найрізноманітніших матеріалів, але, як і раніше, по можливості купуємо меблі не з ДСП, а дерев'яні, або ще краще – дерев'яні меблі на замовлення

Дерево як матеріал для виготовлення меблів

 Але багато хто з нас не в змозі відрізнити хороші, якісні меблі від дешевої підробки. За допомогою цієї статті ми намагатимемося пролити світло на нюанси, які необхідно враховувати при покупці меблів з натуральної деревини.

   

Для членів суспільства, які є соціально активними, предмети інтер'єру входять до пріоритетних понять. Іншими словами, набуваючи дорогого, висококласного комода, ми заявляємо оточуючим про свій статус. Меблі з вишні, кедра, дуба, сосни додають привабливості вашому будинку. Якщо ви хочете, щоб будинок був відображенням вашої особистості, вам до смаку витонченість, індивідуальність та якість, то меблі на замовлення з натуральної деревини – ваш вибір.

Листяні породи дерева

 Листяні породи є найкращим вибором при проектуванні меблів. Вони доступні в різних натуральних кольорах і варіюються від найсвітліших до темних тонів. Крім того, листяні породи дають найміцнішу деревину, яку використовують для виготовлення меблів. Крім того, в процесі експлуатації меблі з листяних порід потребують невеликих витрат завдяки своїй міцності.

деревина для виготовлення меблів

 

Вибираючи дерев'яні меблі, насамперед, зверніть увагу на її вагу, оскільки натуральна деревина дуже важка.

Уважно розгляньте всі частини меблів. Низька якість можуть видати вм'ятини, подряпини, цвяхи, що стирчать, та інші дефекти. Проведіть рукою по поверхні, надмірна шорсткість теж говорить не на користь виробника.

З іншого боку, якщо ви виявили, що меблі мають невелику ваду, яку можна легко виправити і вас це не бентежить, ви можете звернутися до продавця за додатковою знижкою.

Нинішній ринок дерев'яних меблів представлений декількома категоріями, що обумовлені різними матеріалами на основі дерева.

1. Шпон, фанера на меблях з масиву деревини

 Такі меблі стали тенденцією останнім часом, тому що якісне дерево листяних порід стає рідкістю. Найтонший шар дорогої деревини виконує декоративну роль, а основа виконана з більш дешевого дерева. Насправді це практичний та екологічно чистий варіант. Шпоновані меблі використовують лише 30% деревини цінних порід.

2. Меблі з натуральної деревини

   

Меблі з масиву дерева виготовляються з натуральної деревини без використання ДСП. Масив може бути з м'яких порід дерева (наприклад, з сосни) або листяних порід (наприклад, з волоського горіха). Порівняно з іншими промисловими виробами з деревини, меблі з цільного дерева мають тривалий термін служби і можуть бути відремонтовані або відполіровані заново.

Меблі з натуральної деревини

3. Меблі з твердих листяних порід (дуб, клен, вишня).

Це найміцніша з усіх видів дерев'яних меблів. При належному догляді експлуатація може тривати протягом сотень років.

У нас ви можете замовити виготовлення меблів під ваші вимоги.

Теги