Угловой белый диван с подушками

Каталог мягкой мебели изготовленной на заказ. Более 1000 фотографий!

Диван угловой с подушками.

Размеры

Материал

Цена

Диван в гостинную с подушками на заказ

Угловой белый диван с подушками Угловой белый диван с подушками на заказ
белый диван для гостиной белый большой белый диван для салона

Так само клієнт сам визначає наповнення дивана, матеріал оббивки, колір і розмір. Дана галерея допоможе визначиться замовнику з зразковим дизайном кутового дивана, який найбільш підійде під його приміщення.

Кутовий диван на замовлення Київ

Угловой белый диван с подушками фото

Різновиди диванів


Є дивани, які призначені тільки для сидіння на них. Існують дивани з можливістю трансформації в спальний варіант. Якщо квартира маленька, можна використовувати диван-ліжка для повсякденного використання, однак важливо щоб оббивка і внутрішнє наповнення була дуже якісною, так як дешеві матеріали швидко затруться і внутрішнє наповнення втратить форму.

Розкладні механізми м'яких меблів


Існує кілька основних варіантів механізмів, які допомагають легко розкласти диван: книжка, єврокнижка, дельфін, французька розкладачка, американська розкладачка і тд. Найбільш надійним варіантом вважається «Єврокнижка». Простий і недорогий. При виборі дивана в магазині обов'язково спробуйте самі розкласти і скласти диван, щоб переконатися в його зручність використання. Зверніть увагу на те, щоб в розкладеному варіанті всі спальні поверхні дивана були на одному рівні. В іншому випадку спати на такому дивані буде просто не комфортно. Не соромтеся, спробуйте прилягти. Детальніше про механізми

Угловой белый диван с подушками Украина

Число посадочних місць. При потребі диван може мати одне, два і більше посадочних місць

Форми м'яких диванів


Основні форми м'яких меблів: прямі дивани, кутові дивани, п-подібної форми, радісно, ​​острівні дивани (дивани, які можна поставити як у стінки, так і посередині приміщення, вони мають декоративну спинку).

Угловой белый диван с подушками Украина

Модульні дивани


Конструкції диванів. Крім звичайних диванів зустрічаються модульні дивани. Модульні дивани складаються з декількох частин, можуть мати різну геометрію і розмір. Завдяки різним блокам, які пропонує виробник, покупець може сам вибрати конфігурацію, розмір, і призначення створюваної м'яких меблів.

Як визначити дизайн дивана


Дана галерея містить деякі варіанти диванів, які допоможуть вам визначиться з тим, який диван ви бажаєте. Так само ви можете знайти в інтернеті за допомогою гугл в опції величезна кількість інших варіантів м'яких меблів. Вам достатньо скопіювати і відправити нам на електронну адресу обрану вами картинку, щоб ми озвучили вам вартість виготовлення даного варіанту м'яких меблів (докладніше про вартість виготовлення дивана). У листі бажано вказати розміри, матеріал, додаткові побажання, а так же ваш контактний номер телефону. 

Диван кутовий під замовлення Київ


Для вибору дизайну вашого майбутнього дивана ви так само можете запросити нашого дизайнера-замірника. Даний спосіб допоможе швидше визначитися з найкращим варіантом і вартістю замовляється дивана. Дизайнер врахує загальний стиль приміщення, колір шпалер, меблів, ваші побажання щодо призначення дивана, внутрішнього наповнення. Виїзд дизайнера безкоштовний.