Угловой диван в гостиную 2500 x 3500 (Буча)

Данный белый угловой диван был изготовлен под заказ в Бучу, по дизайнерскому проекту.  Элегантная отделка каретной стяжкой (с декоративными пуговицами) и боковые панели из итальянской ткани с изящным принтом делают белый  угловой диван украшением гостиной.

угловой диван в гостинную2500x3500 (Буча) угловой диван в гостинную Буча
угловой диван в гостинную  2500 х 1080 мм угловой диван в гостинную на заказ 1970 х 1520 мм
угловой диван в гостинную
угловой диван в гостинную
изготовление угловых диванов на заказ для гостинной (Буча)
Угловой диван в гостинную в Буче

КУТОВІ ДИВАНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ


Кутові дивани - це зручне і практичне рішення для великої родини і любителів приймати гостей. Шукайте нестандартну модель або адресний підхід? Ательє м'яких меблів МебелАрт чуйно реагує на бажання клієнтів і створює вироби на замовлення за індивідуальними проектами. (Заказные диваны в Украине)

ЯК ВИБРАТИ ДИВАН
Габарити. Великий або середній розмір підійде для просторої вітальні зони або кімнати. Маленьку модель, як правило, вибирають для кухні, де місце, найчастіше, буває обмеженим.

Дизайн. У нашому каталозі представлені приклади моделей. Якщо не знайдете повністю відповідного варіанту, то можна доповнити наявний або створити абсолютно новий проект.

Конструкція. В дивані можна передбачити механізм трансформації, що зробить його функціональніша і дозволить використовувати в якості основного або додаткового спального місця.

Матеріали. Нам доступний широкий вибір матеріалів, які купуються у постачальників з Москви і області. Якісні складові дозволять отримати зносостійку, практичну і довговічну модель. Для кожного типу матеріалів ми обов'язково надамо рекомендації по догляду, а також гарантію на всі вироби терміном до півтора років.