Прямой диван с пуфиком

Мягкая мебель на заказ в Киеве. Диваны, кровати, кресла...

 Изготовим Диваны по индивидуальному дизайну любой сложности: диван, кресло, мягкий уголок,  кровать, пуфик. Материалы обивки: натуральная кожа, кожзаменитель, ткань (четыреста образцов).   Наш мастер приедет к вам с образцами тканей и поможет вам составить дизайн вашей будущей мягкой мебели. ПРОЕКТЫ ДИВАНОВ 

СТОИМОСТЬ ДИВАНОВ  .  КАРКАСЫ .  РАЗДВИЖНЫЕ МЕХАНИЗМЫ  .  КАТАЛОГ ТКАНЕЙ  . НАПОЛНИТЕЛЬ 

Наше виробництво диванів на замовлення знаходиться в Києві, що дозволяє працювати швидко і оперативно. Потужностей вистачає, щоб виготовляти меблі в найкоротші терміни. Мінімальний термін виробництва - це стандартні моделі ліжок, але в будь-який інший підходящої покупцеві оббивці. Терміни прораховуються для кожної моделі ліжка окремо. Рекомендована меблі у вигляді диванів і ліжок на замовлення виготовляється приблизно 2-5 тижнів, але терміни можуть змінюватися. Виготовляємо як маленькі (дитячі дивани на замовлення, диван для дитини), так і великі дивани на замовлення.

Прямой диван № 2

Диван с пуфиком изготовленны нами на заказ в стиле "Честер". 

Размеры:

Стоимость:

диван честер с пуфиком диван честер  заказной с велюром
диван вид сборку подлокотник прямого дивана

Як обрати оббивку на диван?

Для того щоб вибрати оббивку і побачити якість виконаних нами робіт, Ви можете під'їхати до нас в офіс. В офісі є великий вибір оббивних тканин, шкірозамінника, шкіри, а також деякі моделі диванів.

Консультація по диванах
Отримати попередню інформацію про необхідному Вам дивані, а також задати питання Ви можете, зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі "Контакти".