Раскладной диван в виде зефира

Диваны прямые

угловые, радиусные

Кровати

Кресла, пуфы, кушетки

Производитель эсклюзивной мягкой мебели. Изготовление диванов любой формы. Сотни фотограий, мебели изготовленной на заказ

порядок заказа диванов


Прямой диван №  3

Данный диван в виде зефира был заказан ну по эскизам дизайнерской студией. 

диван в виде зефира раскладной диван в виде крема

диван волна

Мягкая мебель необычной формы

диван -зефир

раскладной диван необычной формы

 Квартири в сучасних новобудовах, на відміну від своїх радянських попередниць, відрізняються більшою площею кімнат, кухонь, коридорів, санвузлів і підсобних приміщень. З одного боку, це створює відчуття простору, з іншого боку - таку квартиру потрібно чимось обставити, інакше неминуче присутнє почуття порожнечі, прохолоди і відсутності комфорту. Особливо складно в цьому плані йдуть справи з облаштуванням вітальні. У багатьох ця кімната щільно асоціюється з теплотою, затишком, м'якістю, і неспішними бесідами в тісному колі. Неможливо уявити собі сучасну затишну вітальню без великого дивана, на якому може із зручністю розміститися сім'я або велика компанія. І якщо в невеликих квартирах старого фонду затишок створювався за допомогою серванта на всю стіну, дивана-книжки, пари крісел і журнального столика, то в сучасних квартирах з величезними вітальнями такий інтер'єр буде виглядати безглуздо і убого.

услуги изготовления мягкой мебели

Серванти як пережиток минулого давно канули в Лету, а звичайний диван просто загубиться в просторому приміщенні, навіть якщо до нього приєднати парочку крісел. Без слів зрозуміло, що в глобальній кімнаті і меблі повинні бути глобальна, тому вибирати дивани в Києві потрібно виходячи з цього.
Серед великого асортименту, який пропонують магазини меблів, інтернет-магазини диванів, майстерні ексклюзивних меблів на замовлення, потрібно вибрати те, що ідеально впишеться в інтер'єр кімнати для гостей. Головне завдання дивана - служити своєрідним ідейним центром, об'єднувати тих, хто сидить на ньому людей, дарувати задоволення від комфортного присутності. Правильний вибір буде свідчити про добрий смак господарів, передбачливості і турботі про зручність домочадців і гостей. Давайте детально розглянемо особливості різних моделей диванів.

Популярним і зручним видом м'яких меблів довгий час залишаються кутові дивани. На відміну від диванів-книжок і диванів-маляток, які будуть більш доречні в маленьких віталень, м'які куточки відмінно заповнюють кутовий простір вітальні і створюють в кімнаті по-справжньому зручне місце для спілкування. Невеликий столик, пуфики, подушки і м'які іграшки створюють відчуття затишку, і викликають бажання затриматися довше. А ще куточки перетворюються в ідеальну велике ліжко, на якій буде комфортно спати друзям або родичам, якщо вони захочуть у вас зупинитися. Незручністю стане, мабуть, його масштабність і те, що такий диван може займати лише один кут в кімнаті, якщо вона невелика. Це знижує ймовірність періодично освіжати обстановку за рахунок пересування м'якого куточка. Якщо ви недостатньо консервативні, то вам більше підійде інший вид м'яких меблів.

 

  • Такі меблі складається з декількох частин, які як об'єднуються, так і роз'єднуються виходячи зі смаків і потреб господарів.
  • Кутові модульні дивани можуть бути як куточком, так і розміщуватися в лінію уздовж стіни.
  • Крім того, від них можна від'єднувати повноцінні і цілком зручні крісла. Їх можна поставити де завгодно.
  • Частину, що залишилася можна з легкістю перетворити в ліжко. Вона буде дуже зручним спальним місцем для вас або для ваших гостей.
  • Модульні меблі стане відмінним рішенням для тих, хто вважає за краще оновлювати інтер'єр, і робити перестановки меблів.
  • Без особливих фінансових вливань можна раз в сезон повністю міняти зовнішній вигляд вітальні і не давати застоюватися в будинку енергії.
  • Таким чином, модульні дивани поєднують в собі практичність, зручність і мобільність.
  • Незважаючи на гадану громіздкість, вони дуже зручні в транспортуванні і стануть в нагоді навіть тим, хто часто переїжджає.
  • Кутові дивани в основному забезпечені зручними системами зберігання для подушок, ковдр, постільної білизни і піжам. А ті у кого гості бувають практично кожен день, примудряються зберігати там чашки, чай і частування.

Раскладной диван в виде зефира, диван в виде крема, белый прямой диван зефир