Диван для сна на заказ. Размер 2 600 мм. в Вышгороде

Белый диван "Честер" со спальным местом с подушками был изготовлен нашей компанией на заказ. Наши работы можно посмотреть в нашей фотогалерее

Диван прямой 11

Размеры:

Цена;

Белый диван "Честер" со спальным местом

ДИван честер белый Размер 2 600 мм прямой диван честер белого цвета Вышгород 2600 мм
белый честерфилд Размер 2 600 мм Вышгород белый честер на заказ  Вышгород Размер 2 600 мм

Як вибрати диван честер


Дизайн


 Честер мають широку основу і рівну або трохи нахилену спинку. Складки шкіри закінчуються ямочками з одягненими застібками. Латунні поліровані кнопки використовуються для фіксації шкіряної обшивки і беруть початок свого використання з ранньої історії дивана.

 Офіційний онлайн - ресурс Chesterfields в Великобританії свідчить, що при виготовленні справжніх Честер використовуються панелі з високоякісного дерева, а матеріал наповнювача складається з кінського волоса. Наповнювач оббивки з кінського волоса використовується для високоякісного виробництва меблів англійськими майстрами протягом багатьох століть.

диван честер

Дерев'яні ніжки вироби зазвичай мають форму булочки і зроблені з деревини твердих порід червоного дерева.

Прагнення йти в ногу з сучасним світом, привела до того, що Chesterfield отримав безліч змін з плином часу. З цієї причини, ці дивани стали дешевше і тонше, ніж коли-небудь. Багато версій пішли так далеко, що навіть змінили стиль підлокітників або кута посадки.

Iкіряна обшивка


Представницький диван Честер виготовлений зі справжньої шкіри, яка занурюється у ванну барвника. Кінцевим результатом є шкіра, яка пофарбована таким способом, який дозволяє зберегти всі її природні особливості.


Chester в білого кольорі

Колірна палітра Честера вельми різноманітна і включає в себе близько сорока кольорів. Деякі статистики продажів показують, що старовинні традиційні кольори в відтінках: червоного, зеленого і коричневого все ще дуже популярні. Проте, продажі білого шкіряного честера йдуть досить швидко.


Популярний білий Честер

виробництво


Відмінно виготовлений Честер може стати справжньою сімейною реліквією, так як вимагає великої кількості часу для виготовлення та істотних фінансових витрат.

Chesterfield виготовляються вручну, але можуть також частково застосовуватися традиційні види виробництва диванів. Все виробництво починається з міцної рами, яка тримає всю основу. Кращі сорти деревини перевіряються на міцність і довговічність людьми, які мають багаторічний досвід роботи в якості платників і меблевиків.

Якщо каркас зібраний правильно, тоді обережно застосовується французько - польська метод: ретельно відполірували, дали постояти протягом двох днів, а потім можна робити набивання. Весь виробничий процес може зайняти від трьох днів до одного тижня.

Останнє дотику майстрів до Chesterfields відбувається через шкіру, яка надає високу якість готового виробу. Обробка шкіри відбувається на високотехнологічних верстатах.

Габарити
Якщо у вас є велика вітальня, диван Честер, безумовно, - хороший вибір. Для маленького простору ви повинні купити щось інше. Chester's можуть бути дуже громіздкими через свою дерев'яної рами, так що перед покупкою ретельно виміряйте Chester і свій дверний проріз, щоб ваш честер не залишився ночувати на вулиці.

Ціна
Честерфілд у багатьох відразу ж асоціюється з дорожнечею. Так, він визначено дорожче, багатьох інших видів дивана, але, безумовно, варто витрачених на нього грошей. Відмінна якість тепер має свою ціну. Такі дивани виготовлені з кращих матеріалів і проектуються кращими майстрами.

Диваны под заказ Вышгород

Прозиводство собственное мебели Вышгород
Производитель мягкой мебели Вышгород
Мягкая кровать под заказ  в Вышгороде
заказная мягкая мебель в Вышгороде
заказная мебель в Вышгороде
кровати на заказ Вышгород

Белый диван "Честер"