Кровать с подъемным механизмом

Вибираємо ліжко з підйомним механізмом


Сьогодні все більшої популярності набувають ліжка з підйомним механізмом - спальне місце, під яким розміщений місткий ящик для предметів домашнього вжитку. Такі меблі ергономічні, багатофункціональні і економлять вільний простір, що особливо актуально для невеликих квартир і будинків. Підйомний механізм дає можливість підняти і зафіксувати спальне місце, отримавши доступ до ємності для зберігання речей.

Кровать с подъемым механизмом двухспальняя с нишей для белья изготовленная на заказ по картинке предоставленной клиентом.

Код; 1

Размеры:

Цена 

кровать с подъемным механизмом на заказ кровать с подъемным механизмом под заказ изготовить

кровать с механизмом на заказ быльце кровати

Основні види підйомних пристроїв:

Модель ручна на петлях - проста модифікація ручного підйому з додатком фізичних зусиль, не має амортизатора і пружин.
Модель з крученими пружинами - не вимагає значних фізичних зусиль, проте з часом пружини вимагають заміни через розтягнення.
Модель з газовим ліфтом - функцію амортизатора виконує стиснений газ, що забезпечує плавний і легкий підйом конструкції.

  • Працюємо на ринку 8 років.
  • На відміну від конкурентів, вказуємо ціни тільки за товар. Всі додаткові послуги - доставка, занос і збирання меблів - не включені в її вартість і для кожного клієнта розраховуються індивідуально.
  • Надаємо професійну гарантійне обслуговування від 1 року до 10 років.
  • Досвідчені менеджери допоможуть швидко підібрати меблі, оптимально відповідні вашим вимогам і побажанням, дадуть відповідь на будь-які питання щодо асортименту магазину.
    ⚫Заказать кровать с подъемным механизмом в Киеве. Изготовим для вас кровать любой сложности. Большой выбор материалов, тканей. «Мебелярт» ☎ (096)482-61-04 (063)244-87-36